tabletin telefon özelliğini açma

Tabletin Telefon Özelliğini Açma tabletin telefon özelliğini açma tabletin telefon özelliğini açma res 6cabf410a5c0c683e5a609e7b65b46b1

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlerin yoğun talepleri (mail yolu ile) üzerine tabletin telefon özelliğini açma konusunda birkaç noktada bilgilendirme yapacağım.

Öncelikle hat girişi olan tabletlerin bir çoğunda arama özelliği ve sms özelliği bulunmuyor. Bu özellik ekstrem olaylar istemektedir. Telefon özelliğini aktif ettiğinizde tabletinizi bir telefon gibi kullanabiliyor ve tabletiniz ile arama ve sms kullanımı yapabiliyorsunuz. Tablet telefon özelliğini açma sizlerin tabletlerini tablet telefon şekline getirmektedir. Tabletin telefon özelliğini açma sizlere ekstra başka bir özellik malesef kazandırmıyor.

Hemen hemen her tabletin telefon özelliği açılabiliyor ancak şöyle bir yanlış bilgilendirme ya da anlaşılma var tabletin telefon özelliğini açma işlemi için tabletinize ROOT atma değil ROM atma işlemi yapmanız lazım. Bir çok arkadaşım soruyor. Ya ben tablete Root attım ama arama özelliği veya sms özelliği gelmedi diye. Arkadaşlar Root işlemi sadece tablette yönetici iznini kazanmanızı sağlar bunun dışında tabletinize ekstra bir özellik katmaz.

Tabletin telefon özelliğini açmak için öncelikle tabletinizin telefon özelliği açılmış olan Rom dosyasını bulmanız ve tabletinize rom yüklemeniz gerekmektedir. Detaylı rom yükleme anlatımı sitemizde daha önceki konularımda sizlere hem yazı, hem resim hem de videolu olarak anlattım. Anlattığım adımları tekrar uygulayarak tabletinize rom yükleme işlemi yapabilirsiniz.

Peki benim tabletim şu marka telefon özelliği var mı sorusunu duyar gibiyim. Arkadaşlar google üzerinden detaylı bir arama yapmanız lazım, eğer tabletinizin markasına göre Rom dosyası bulamazsanız arama yöntemine Tabletinizin işlemci ve çözünürlük özellikleri ile devam etmeniz gerekmektedir.

Tabletin Telefon Özelliğini Açma tabletin telefon özelliğini açma tabletin telefon özelliğini açma res 6cabf410a5c0c683e5a609e7b65b46b1 300x300

tabletin telefon özelliğini açma

Buradan sizlere tüm tabletlerin telefon özelliği aktif edilmiş Rom (Yazılım) dosyasını paylaşamam malesef ancak talepler doğrultusunda elimde olan modellerin yazılımlarını paylaşabilirim. Eğer tabletinize uygun rom dosyasını bulmak istiyorsanız. tabletinizin işlemci modelini ve ekran çözünürlüğünü öğreniniz. Daha sonra bu işlemci ve çözünürlükte Telefon özelliği açılmış olan Romları bularak yükleyiniz. Benim tabletime uyum sağlar mı diye sorarsanız eğer işlemci ve çözünürlük uyuyorsa kesinlikle uyacaktır.

Tabletin telefon özelliğini açma konusu altında yorum yaparak tablet özelliklerini belirtirseniz bende sizin bu aramanızda sizlere yardımcı olabilirim ve burada diğer arkadaşlarımıza paylaşmış oluruz.

 

Tabletin telefon özelliğini açma

 

Tabletin Telefon Özelliğini Açma tabletin telefon özelliğini açma tabletin telefon özelliğini açma asus me372cg telefon teblet

tabletin telefon özelliğini açma

Lenovo A3300H ve A7-30 Telefon Romu İçin Tıklayınız

Samsung Galaxy Tab SM-T212 Telefon Romu İçin Tıklayınız.

Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma Romu İçin Tıklayınız