Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma

reeder a7is telefon Özelliğini açma Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma 2f2bd7fc3faa69413466d0e84a9f20d3 e1465510920225

Selam arkadaşlar Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma adlı konumuzda sizlere tabletin telefon özelliğini açma ve aktif hala getirme anlatımını yapacağım. Bildiğiniz üzere piyasada bulunan birçok 3g özelliği olan tabletin telefon özelliği mevcut, ancak sebebi nedir bilinmez Türkiye’de satışa sunulan tabletlerin %90’ı telefon özelliği kapalı olarak satılmaktadır. Bu Türkiye’ye has bir durum olduğu söylenebilir. Neden bu tür bir politika var anlamak zor, anlatanda yok.

Kullanıcı o kadar para vermiş ancak tabletin tüm özelliklerinden faydalanamamaktadır. Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma anlatımını sizlerin bu sorununu çözmekte yardımcı olmak için yapıyorum. Öncelikle bu işlemi yapmanız için telefona yazılım yani Rom yüklemesi yapmanız gerekir. Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma işlemini yapmanın tek yolu budur. Root atma ya da google play’dan gereksiz uygulamalar indirerek Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma işlemini yapamazsınız ve boşa uğraşırsınız.

 

Reeder A7iS Telefon Romunu yüklemek için ihtiyaç duyacağımız birkaç program ve driver bulunmaktadır.

ManufacturingFlashTool adlı program Reeder tablete yazılım yükleme işlemini en kolay yapan yazılımdır. Livesuit ve phoenix ile de yükleme işlemi yapabilmektesiniz. Ancak tavsiye ettiğim yazılım ManufacturingFlashTool’dur.

Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma işlemini yapmak oldukça basit, sizlere konu altında tabletin telefon yazılımını ve gerekli dosyaları paylaştım. Aynı zamanda indirdiğiniz dosya içerisinde yükleme işlemi detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Resimli anlatımı yapılan yükleme işlemini çok kolay bir şekilde yapabileceğinize eminim. Yapamadığınız ya da kafanıza takılan bir adım olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Tüm gerekli yazılım ve driverlar aşağıda verilen dosyalardadır. İki dosyayı da kesinlikle indirmeniz lazım. Yazılım Yükleme İşlemi dosya içerisinde bulunan PDF dosyasında anlatılmıştır.

[ads2]

 

[box type=”download” ]Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma ROM (Yazılımı) İndir[/box]

[ads2]

[box type=”download” ]Reeder A7iS Yazılım Yükleme Anlatımı ve Gerekli Driverları İndir[/box]

[box type=”warning” ]Rar şifreleri: bilgedefteri.net ‘dur.[/box]

[ads1]
Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma reeder a7is telefon Özelliğini açma Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma 2f2bd7fc3faa69413466d0e84a9f20d3

Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma