Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma

Tablet 27 Aralık, 02:33'de eklendi 10707 Görüntülenme

Selam arkadaşlar Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma adlı konumuzda sizlere tabletin telefon özelliğini açma ve aktif hala getirme anlatımını yapacağım. Bildiğiniz üzere piyasada bulunan birçok 3g özelliği olan tabletin telefon özelliği mevcut, ancak sebebi nedir bilinmez Türkiye’de satışa sunulan tabletlerin %90’ı telefon özelliği kapalı olarak satılmaktadır. Bu Türkiye’ye has bir durum olduğu söylenebilir. Neden bu tür bir politika var anlamak zor, anlatanda yok.

Kullanıcı o kadar para vermiş ancak tabletin tüm özelliklerinden faydalanamamaktadır. Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma anlatımını sizlerin bu sorununu çözmekte yardımcı olmak için yapıyorum. Öncelikle bu işlemi yapmanız için telefona yazılım yani Rom yüklemesi yapmanız gerekir. Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma işlemini yapmanın tek yolu budur. Root atma ya da google play’dan gereksiz uygulamalar indirerek Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma işlemini yapamazsınız ve boşa uğraşırsınız.

 

Reeder A7iS Telefon Romunu yüklemek için ihtiyaç duyacağımız birkaç program ve driver bulunmaktadır.

ManufacturingFlashTool adlı program Reeder tablete yazılım yükleme işlemini en kolay yapan yazılımdır. Livesuit ve phoenix ile de yükleme işlemi yapabilmektesiniz. Ancak tavsiye ettiğim yazılım ManufacturingFlashTool’dur.

Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma işlemini yapmak oldukça basit, sizlere konu altında tabletin telefon yazılımını ve gerekli dosyaları paylaştım. Aynı zamanda indirdiğiniz dosya içerisinde yükleme işlemi detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Resimli anlatımı yapılan yükleme işlemini çok kolay bir şekilde yapabileceğinize eminim. Yapamadığınız ya da kafanıza takılan bir adım olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Tüm gerekli yazılım ve driverlar aşağıda verilen dosyalardadır. İki dosyayı da kesinlikle indirmeniz lazım. Yazılım Yükleme İşlemi dosya içerisinde bulunan PDF dosyasında anlatılmıştır.

 

Rar şifreleri: bilgedefteri.net ‘dur.

Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma reeder a7is telefon Özelliğini açma Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma 2f2bd7fc3faa69413466d0e84a9f20d3

Reeder A7iS Telefon Özelliğini Açma

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy free download
download mobile firmware
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Davut 4 Ocak 2016

hocam bu yazılım reeder a7 is metal 3g ye uyuyor mu ben bu yazılımı denedim daha önce belirttiğim gibi tablet hiç açılmaz oldu ve servise gönderdim. metalin yazılımı farklı olabilir mi acaba

Davut 4 Ocak 2016

bir de size şu sorum olacak hocam rar dan dosyaları çıkardığımızda bazı dosyalar deeğiştirildi veya yeni dosyalar oluşturuldu kaydetmek istiyormusunuz diyor evet mi hayır mı diyeceğiz. Intel Android Driver Setup 1.2.0.exe yi yükleme işlemi bir türlü tamamlanmıyor sytemim windows 8. bunun yerine IntelAndroidDrvSetup1.5.0.exe yi kursak olur mu. ıntel phone flsh ı nasıl kullanacağımızı da anlatırsanız memnun olurum hocam hangi bölüme hangi dosyaları göstereceğimizi yani.

Atakan 9 Haziran 2017

Yönergeleri takip ediyorum programları kurup aynı şekilde yüklemeye çalışıyorum tuşlara basarak bağladığım zaman bilinmeyen aygıt olarak görüyor bilgisayar tuşları bırakınca sürücüleri yüklenmemiş olarak ADB interface ve 3 tane ayrı ayrı CDC Serial olarak görüyor çözemedim yardımcı olursanız sevinirim

Bozkurt 11 Haziran 2017

Driver yüklemeyi denediniz mi

Çağdaş Çalışkan 20 Ekim 2017

hocam reeder a7is blue modeline olur değil mi

Bilal tasar 22 Şubat 2019

Reder m8s telefon ozelligini nasil acabilirim acil yardima ihtiyacim varr

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...