Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma

sm-t212 telefon Özelliğini açma Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma SM T212

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma makalemiz ile sizlere detaylı anlatım yapacağız ve Avrupa ülkelerinde aktif olarak kullanılırken bizim ülkemizde kısıtlamalı olan tabletin telefon özelliğini tekrardan aktif edeceğiz.

[box type=”warning” ]Rom tarafımızca kontrol edilmemiştir. Bundan dolayı tabletinizde oluşacak herhangi bir hatadan ve arızadan bilgedefteri.net ve sitede yer alan içerik,yazı,görsel materyaller sorumlu tutulamaz. Bu rom yüklendiği anda tabletiniz garanti dışı kalacaktır.[/box]

[box type=”download” ]İndirmeniz Gereken Dosyalar:

Driver İndir

Yazılımı İndir

RAR PASS: www.bilgedefteri.com[/box]

Bazı bilgisayarlar driver istemektedir. O yüzden uygun driverı sizlerle paylaşıyorum istediği zaman driver yüklemesini yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma

ADIM 1

[ads2]

Öncelikle tabletinizi USB kablosu ile bilgisayarınıza sorunsuz bağlandığına emin olun. Eğer sizden sürücü yani driver yüklemenizi isterse yukarıda verdiğimiz driveri indirerek yükleyebilirsiniz ya da Samsung Kies programını da yüklemeniz yeterli olacaktır.

Tabletinizin şarjı en az %50 olmasına dikkat ediniz.

ADIM 2

Tabletinizin Ayarlar -> Geliştirici Seçenekleri bölümünden Usb Hata Ayıklamayı Seçiniz. Eğer bu adımı yapamazsanız buraya tıklayınız.

ADIM 3

Tabletinizi kapatınız. Tabletinizin Ses Kısma Tuşu + Home Tuşu + Power (Açma) Düğmesine aynı anda birkaç saniye yani Samsung Yazılım Yükleme sarı ekranı gelinceye kadar basınız. Aşağıda Fotoğraf Mevcut. Eğer bu ekran gelmedi ise tuşların birine tam basamadınız demektir işlemleri baştan yapın.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma sm-t212 telefon Özelliğini açma Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma warning recovery

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma

Yukarıdaki Samsung Yazılım Yükleme Ekranı Gelince Tabletinizin Ses Açma Yani Ses (+) tuşuna basınız.

Downloading… yazan yazılım yükleme ekranı gelecektir.[ads2]

ADIM 4

RAR’ dosyası olarak indirdiğiniz  ODIN3 v3.07 programını ve tabletin yazılımını RAR’dan çıkarınız. Odin programını çalıştırınız. Odin Programında aşağıdaki gibi ekran gelecek.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma sm-t212 telefon Özelliğini açma Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma Ads  z

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T212 Telefon Özelliğini Açma

Bu Ekranda Auto Reboot ve F. Reset Time seçeneklerinin aktif olduğuna emin oluyoruz. Bunlar dışında hiçbir özellik aktif olmayacaktır. Yukarıdaki resimdeki gibi olduğuna emin olunuz.

Daha sonra PDA seçeneğine tıklayarak indirmiş olduğumuz tablet yazılımı olan PreRooted_SM-T211XXAMGL.tar.md5 dosyasını seçiyoruz ve biraz bekliyoruz. Added!! mesajı geldiğinde yükleme işlemi başarılıdır.

Son olarak Start Butonuna Tıklayarak Rom işleminin bitmesini bekliyoruz. İşlem tamamlandığında tabletiniz otomatik olarak kapanarak tekrar açılacaktır.