Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Houston’a ABD’nin En Büyük Parkı Yapılıyor

Bilim 14 Şubat, 09:16'de eklendi 28875 Görüntülenme

New York Manhattan’da bulunan Central Park, devasa büyüklüğüyle şehrin ve ABD’nin simgelerinden biridir. New York’a giden herkes bu parkı ziyaret eder. Megapol kentin adeta akciğerleri olan devasa park artık gölgede kalacağa benziyor.
Zira Texas eyaletinde Houston kentinde yapılacak olan dev park Central Park’tan yaklaşık 12 kat daha büyük olacak.Texas’taki park projesi eğer hayata geçerse Abd’deki en büyük yaşam alanı ve park olarak tarihe geçmiş de olacak.

PARKIN BÜYÜKLÜĞÜ NE KADAR OLACAK ?
Houston ketinde yapılması planlanan park yaklaşık 4060 hektarlık. Triniti Irmağının yanına yapılması düşünülen parkın içinde bol miktarda yeşil alan, spor alanları, yürüme parkurları, bisiklet parkurları ve diğer flora unsurları olacak. Parkın içine ayrıca dev bir akvaryumun da yapılması öngörülüyor.
Geçtiğimiz Ekim ayının sonunda, Annette Simmons (vefat eden milyarder Harold Simmons’un eşi) devam eden projenin 285 dönümlük kısmına 50 milyon dolarlık yatırım yaptı. 250 milyon dolara mal olacak tesisin 2021 senesinde tamamlanması planlıyor. Belki 3 aylık bir gecikme mevsim şartlarında dolayı olabilir.Parkın bu kısmına Harold Simmons parkı adı verilecek.

Dallas News’a gore Dallas Valisi Mike Rawlings, Harold Simmons Parkının öteki kısmına özel bağışlar beklediğini anlatmış. Trinity River Projesi olarak adlandırılacak, 2000’li yılların başlangıcında başlatılan daha büyük kısmının bir parçası olacak.

62 hektar ormanlı alana yol, köprü, at parkı, golf alanı ve halk evi yapmak için Haziran 2015 zamanı itibariyle 608 milyon dolardan fazla para harcanmış. Gelecekte nehir kenarına dükkân, restoran, evler ve ofisler yapma planları var. Houston kentinde yapılan bu evlerle kentin değerinin de en az 2 misli artacağı düşünülüyor.

Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download coolpad firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

TSK’ya robot askerler geliyor!

TSK’ya robot askerler geliyor!

0
0
18 Şubat, 12:49
Uzaylılar, Sonumuzu Mu Getirecek?

Uzaylılar, Sonumuzu Mu Getirecek?

0
0
12 Şubat, 22:14
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...