Bilgisayar CD’yi Okumuyor Sorununa Çözüm

Ubuntu ‘’.deb’’ Uzantılı Dosyalar Yükleme Sorunu

Windows 10 Misafir Girişi Yetki Sorunları

Photoshop RAM Kullanımını Değiştirme

Apple’dan Yeni 9.7 inç iPad Pro!

Tablet 28 Nisan 2016
6370 Okundu

Teknoloji dünyasında Apple her geçen gün yenilikleriyle bir dünya markası haline dönüşürken bu kez gündemde akıllı telefonlarıyla değil 9.7 inç tableti ile görücü karşısına çıkıyor. Modern teknolojiye ayak uydurmak her geçen daha da zorlaşıyor, gelişen teknoloji malum hayatımızın her alanında aktif olarak yer almakta. Tasarım açısından iPad Air 2 modeliyle fazlasıyla benzerlik gösteren iPad Pro bu kez de ince tasarımı ve metal kasası ile şık bir görünüme sahip. Yeni iPad Pro ile birlikte Apple renk konusunda da bir yenilik yaparak bu kez Rose Gold rengine de yer vermiş.

Apple’dan Yeni 9.7 inç iPad Pro Apple’dan Yeni 9.7 inç iPad Pro

Apple’dan Yeni 9.7 inç iPad Pro

Apple’ın yeni tabletinin şık tasarımını hayran kalırken aynı zamanda özellikleri ile de ihtiyacınız olan her şeye kolayca sahip olabileceksiniz. 444 gram ağırlığında olan tabletin en kalın noktası ise 6.1 mm kalığındadır. 12.9 iPad Pro özellikleri arasında yer alan dört taraflı hoparlör bu kez 9.7 inç iPad Pro’da karşımıza çıkıyor. Apple tarafından tasarlanan ve üretilen iPad bugüne kadar görülmemiş bir ses deneyimini yaşamanıza da olanak tanıyor. True Tone ekran teknolojisini içinde barındıran iPad Pro 9.7 inç ekran boyutunda 1536 X 2048 çözünürlüğü sunmaktadır. iPad Pro yüksek performansı ile bir tabletten daha fazlasını sizlere sunarken aynı zamanda True Tone ekran deneyimi de oldukça başarılı bir özellik olarak yer alıyor.

True Tone ekran teknolojisi sayesinde bulunduğunuz ortamın şartlarına göre beyaz ayarı ve rengini ayarlayarak daha üstün bir görünümde seyretme keyfini yaşamanızı sağlıyor.  Apple A9X işlemciye sahip olan iPad  Pro 2.16 GHz hızında çalışmanın yanı sıra 2 GB RAM, PowerVR Series 7 grafik birimi ve 12 MP iSight arka kamera, 5 MP ön kamera özelliklerine sahip. Depolama alanı bakımından geniş bir alanı sizlere sunan iPad Pro ilk kez 32 ve 128 GB ‘lık alanı bir arada kullanma şansını sağlıyor.

Yazar Hakkında
Profili Görüntüle

Sosyal Hizmetler öğrencisiyim. Teknoloji alanında uzun zamandır haber editörlüğü ile ilgileniyorum. Yazıların okuyucu adına faydalı olması için elimden geleni yapıyorum.

Benzer İçerikler

iPad Açılmıyor Sorunu

Tablet Recovery Mod Problemi

Yorumlar
Yukarı Çık
Sayfa da113 sorgu var. 0,769 saniyede yüklendi.