9.7 İnç İpad Pro’lar Turkcell’de Sahiplerini Bekliyor!

9.7 İnç İpad Pro'lar Turkcell'de Sahiplerini Bekliyor! 9.7 İnç İpad Pro’lar Turkcell’de Sahiplerini Bekliyor! 1a

Teknoloji şirketi Apple’ın piyasaya sürdüğü iPad Pro’lar 36 aya varan taksit imkanlarıyla Turkcell tarafından satışa çıkarıldı. Apple kullanıcılarının ilgisini çekmesi için üretilen yeni iPad Pro, LTE bandını destekliyor ve 9.7 inç ekrana sahip. iPad Pro 4.5G üzerinden yüksek hız ve kapasite ile internet bağlanma imkanını sunacak.

iPad Pro’lar yaklaşık üç hafta önce Turkcell’de satışa çıkarılmıştı ve gelişmiş teknoloji ile dikkat çekmişti. 9.7 inç ve 12.9 inç iPad Pro’yu www.turkcell.com.tr adresinden kullanıcılarla buluşturan Turkcell aynı zamanda 36 aya varan taksit imkanı sundu. Ayrıca kullanıcılar Turkcell tarafından sunulan 4.5G şebekesi üzerinden internete bağlanabilecek ve iPad Pro’lara avantajlı tarifeler ile sahip olabilecek.

Peki, Turkcell’in yüksek hıza sahip 4.5G şebekesi ile iPad Pro birleştiğinde ortaya ne çıkıyor?

Başta Turkcell 4.5G şebekesi ile LTE bantları destekleyen iPad Pro ve diğer hızlı hücresel şebeke teknolojileri bir araya geldiğinde Turkcell kullanıcıları zor görünen işleri dahi istedikleri yerde tamamlayabilme imkanına sahip olacak.

9.7 İnç İpad Pro'lar Turkcell'de Sahiplerini Bekliyor! 9.7 İnç İpad Pro’lar Turkcell’de Sahiplerini Bekliyor! 4a

Apple’ın piyasaya sürdüğü yeni iPad Pro için birde Apple pencil üretildi. Kolay çizim yapma olanağı sunan Apple pencil ile illüstrasyon ve ayrıntılı 3B tasarım üzerinde çalışılabilecek. Üzerinde bulunan lightning bağlantı noktası sayesinde eşleştirme konusunda sıkıntı yaşanmayacak.

9.7 inç iPad Pro’da 4K video çekme şansı sunan 12 megapiksel iSight kamera ve geliştirilmiş 5 megapiksel FaceTime HD ön kamera yer alıyor.[ads2]

Teknoloji şirketi tarafından sunulan bir diğer aksesuar ise Smart Keyboard oldu. tam boyuta sahip bir klavyeyi hem ince hem dayanıklı hem de taşınabilir şekilde tasarlayan Apple iPad Pro için seçenekleri artırdı. Smart Keyboard’un ayriyeten satışta olduğunu belirtelim.

9.7 inçlik Apple iPad Pro LTE Advanced’i desteklemesinin yanı sıra piyasada bulunan ve en fazla LTE bandını destekleyen tablet olma özelliğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.