Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası

Teknoloji 28 Ekim, 22:57'de eklendi 8968 Görüntülenme

WhatsApp uygulaması üzerinden gönderilen herhangi bir mesaj uygulamanın çökmesine, hatta bununla birlikte telefonunuzun da ne yazık ki kullanılamaz duruma gelmesine yol açabilir. Bu son derece gizemli olan telefonu çökerten whatsapp hatası olarak belirtilse de aslında işin gerçeği son derece ilgi çekiyor. Daha önce yalnızca Android sistemi kullanıcılarında geçerli olan bu durum ne yazık ki iOS cihazlar için de ciddi bir tehlike arz ediyor. Bu defa iMessage üstünden gelen bu siyah nokta mesaj, üzerinde yer alan siyah noktaya basmanız halinde anında telefonun çökmesine sebebiyet veriyor.

 

Apple’nin kısa zaman içinde problemi çözecek son derece hızlı hazırlanacak bir güncelleme bekleniyor. Şimdi ise yapılabilecek en güzel şey, mesajı görmeniz halinde hemen uygulamayı kapatmak ve konuşma pencerelerini de hızlı olarak silmek olacaktır. Telefonu çökerten whatsapp hatası durumunun ne zaman çözüm bulacağı halen bilinmiyorken, siyah nokta hata durumu hem iPhone hem de iPad kullanıcılarını, diğer Android işletim sistemine göre çok daha fazla şekilde etkilemiş durumda.

Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası telefonu çökerten whatsapp hatası Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası telefonun cokmesine neden olan what vlbO 1

Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası

Telefonu Çökerten Whatsapp Hatası İle Telefon Kullanılamaz Hale Gelebiliyor

Bu son derece ilginç olan hata sizin de yollayacağınız bir yazı ve mesaj ile anında geçerli oluyor. Alıntı bölümünü meydana getirip <..> bu işaretlerin içine “o kadar komik ki gözümden yaş geldi” ya da “çok enteresan” emojilerini yerleştiriyorsunuz. Bu mesajı da siyah noktaya dokunulması halinde neler görüleceğini belirten bir mesaj ile iletiyorsunuz. Eğer mesajı alan kişi o mesaja dokunursa telefonu çökerten whatsApp hatası ile karşı karşıya kalıyor ve telefonun da çökmesine bile neden olabiliyor. Şu anda pek çok kişinin şaka amaçlı kullandığı şey, başınıza geldiğinde ne yazık ki hiç de komik olmuyor.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
udemy course download free
download lava firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...