Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası

telefonu çökerten whatsapp hatası Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası Telefonu     kerten WhatsApp Hatas

WhatsApp uygulaması üzerinden gönderilen herhangi bir mesaj uygulamanın çökmesine, hatta bununla birlikte telefonunuzun da ne yazık ki kullanılamaz duruma gelmesine yol açabilir. Bu son derece gizemli olan telefonu çökerten whatsapp hatası olarak belirtilse de aslında işin gerçeği son derece ilgi çekiyor. Daha önce yalnızca Android sistemi kullanıcılarında geçerli olan bu durum ne yazık ki iOS cihazlar için de ciddi bir tehlike arz ediyor. Bu defa iMessage üstünden gelen bu siyah nokta mesaj, üzerinde yer alan siyah noktaya basmanız halinde anında telefonun çökmesine sebebiyet veriyor.

 

Apple’nin kısa zaman içinde problemi çözecek son derece hızlı hazırlanacak bir güncelleme bekleniyor. Şimdi ise yapılabilecek en güzel şey, mesajı görmeniz halinde hemen uygulamayı kapatmak ve konuşma pencerelerini de hızlı olarak silmek olacaktır. Telefonu çökerten whatsapp hatası durumunun ne zaman çözüm bulacağı halen bilinmiyorken, siyah nokta hata durumu hem iPhone hem de iPad kullanıcılarını, diğer Android işletim sistemine göre çok daha fazla şekilde etkilemiş durumda.

Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası telefonu çökerten whatsapp hatası Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası telefonun cokmesine neden olan what vlbO 1

Telefonu Çökerten WhatsApp Hatası

Telefonu Çökerten Whatsapp Hatası İle Telefon Kullanılamaz Hale Gelebiliyor

Bu son derece ilginç olan hata sizin de yollayacağınız bir yazı ve mesaj ile anında geçerli oluyor. Alıntı bölümünü meydana getirip <..> bu işaretlerin içine “o kadar komik ki gözümden yaş geldi” ya da “çok enteresan” emojilerini yerleştiriyorsunuz. Bu mesajı da siyah noktaya dokunulması halinde neler görüleceğini belirten bir mesaj ile iletiyorsunuz. Eğer mesajı alan kişi o mesaja dokunursa telefonu çökerten whatsApp hatası ile karşı karşıya kalıyor ve telefonun da çökmesine bile neden olabiliyor. Şu anda pek çok kişinin şaka amaçlı kullandığı şey, başınıza geldiğinde ne yazık ki hiç de komik olmuyor.