Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Google Sizin Yerinize Mesajlara Cevap Verecek

Teknoloji 18 Şubat, 11:30'de eklendi 29759 Görüntülenme

Google üzerinde çalıştığı yeni uygulamasını duyurdu. Smart Reply uygulaması ile artık Google sizin yerinize gelen mesajlara sizin gibi cevap verebilecek. Smart Reply mesajlarınızdaki cevaplarınızdan sizlerin dilini taklit ederek sizin kullandığınız hitaplar, kelimeler ve lakaplar ile kullanıcılara otomatik cevaplar verebilecek.

Smart Reply adındaki bu program çağın popüler Online Chat uygulamalarında kullanılabilecek yani Twitter, Messenger, WhatsApp, Telegram gibi bir çok mesajlaşma uygulamasında hizmet sunacak. Aktif bir şekilde Gmail kullanan kişiler bilir. Siz bir maili olurken otomatik olarak cevap kısmında sizlere bazı hazır cevap taslakları sunar. Smart Reply uygulaması da bunun çok üstünde gelişmişliği ile kullanıcılara cevaplar verecek.

Uygulama sizin konum bilginiz, hava durumu, araç kullanıyorsanız trafik yoğunluğu, Takvimde belirttiğiniz günleri, işleri takip ederek cevaplarına bunlarıda katarak güzelleştiriyor. Örneğin; Takvime sevgilinizin doğum gününü kayıt ettiniz. Bu tarih 6 şubat olsun. Bir arkadaşınız size 6 şubat için buluşma teklif ederse otomatik olarak müsait olamayacağınıza dair sizin dilinizle bir cevap hazırlıyor. Ya da araç kullanıyorsunuz size gelen mesajlara araç kullandığınız şeklinde cevap veriyor. Eşiniz anneniz ya da babanız saat kaçta eve geleceksin diye sorduğunda Konumunuzu ve trafik yoğunluğunu hesaba katarak cevap hazırlayabiliyor.

Ayrıca şunu da belirtelim mesajlara vereceği cevap bildirim olarak ekrana geliyor ve sizin tek bir tıklamanız ile gönderiyor. Gelen bildirime tıklamanızı Evet Gönder olarak algılıyor. İzinsiz gönderim siz ayarlamadığınız sürece yapmıyor. Eğer program gerçekten güzel çalışırsa bakalım ilerleyen günlerde daha nelerle karşılaşacağız.

Selametle…

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download xiomi firmware
Download Nulled WordPress Themes
free online course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...