PUBG Ücretsiz İndirme (Tamamen Ücretsiz Lite)

PUBG Ücretsiz İndirme (Tamamen Ücretsiz Lite) pubg Ücretsiz İndirme PUBG Ücretsiz İndirme (Tamamen Ücretsiz Lite) pubg  cretsiz indirme bilgedefteri

Merhabalar oyun severler, bildiğiniz üzere düşük donanımlı bilgisayarlar için PUBG Lite versiyonu geçtiğimiz günlerde yayınlandı.Peki PUBG Ücretsiz İndirme Nasıl Yapılır? PUBG Lite Minimum Sistem Gereksinimleri Neler ? bunları şimdi hep beraber öğreneceğiz.

PUBG Ücretsiz İndirme (Tamamen Ücretsiz)

Hatırlarsanız, geçtiğimiz hafta içerisinde düşük donanımlı bilgisayarlar için PUBG Lite sürümü ücretsiz olarak yayınlanmıştı.

Lite sürümü ile beraber artık düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda PUBG oynama imkanını üretici firma kullanıcılarına sundu. Ancak PUBG Lite sürümü test işlemleri sadece Tayland ülkesi ile sınırlandırıldı. PUBG Ücretsiz İndirme için Tayland ülkesinde olmanız gerekiyor.

Peki, biz PUBG Ücretsiz İndirme işlemini nasıl yapacağız? Her neyse lafı daha çok gevelemeden sizlere hazırlamış olduğum indirme adımlarını sunuyorum.[ads2]

PUBG Ücretsiz İndirme (Tamamen Ücretsiz Lite) pubg Ücretsiz İndirme PUBG Ücretsiz İndirme (Tamamen Ücretsiz Lite) pubg  cretsiz indirme bilgedefteri 1

pubg ücretsiz indirme

PUBG Ücretsiz İndirme (Tamamen Ücretsiz PUBG Lite)

 1. PUBG hesabınız yoksa hemen buraya tıklayarak üyelik açın.
 2. Buraya tıklayarak bilgisayarınıza PUBG Lite Ücretsiz Sürüm Kurulum dosyasını indirin.
 3. İndirmiş olduğunuz dosyayı PC’nize kurun.
 4. Oyunun kurulum işlemi bittikten sonra, oyuna giriş yapmadan hemen kapatın.
 5. Oyunun şuan sadece Tayland ile sınırlı olduğunu yukarıda birkaç defa söyledim. Bu nedenle oyuna giriş yapabilmemiz için VPN uygulaması kullanmamız gerekiyor. Bu adımda yapmanız gereken tek şey bilgisayarınıza herhangi bir VPN programı indirmek ve VPN yardımıyla bölgenizi Tayland olarak değiştirmek. (Örnek olarak ExpressVPN indirebilirsiniz.)
 6. İndirmiş olduğunuz VPN programı ile bölgenizi Tayland olarak değiştirdikten sonra PUBG Lite uygulamasını açın. Karşınıza çıkan ekrandan ”Giriş” penceresine daha önceden almış olduğunuz üyelik bilgileri ile giriş yapın.
 7. Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra, ekranın sol alt köşesinde yer alan Turuncu Butona tıklayın.
 8. VPN ile giriş yaptığımız için PUBG Lite indirme işlemi biraz uzun sürecek.
 9. Oyun indikten sonra oyuna giriş yapabilmeniz için Denetim Masasın‘dan bilgisayarınızın saat ve zaman dilimini Bongkok olarak değiştirin ve oyunu ücretiz oynayın.

Artık oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

PUBG Ücretsiz İndirme (Minimum Sistem Gereksinimleri)

 1. İşlemci : Intel Core i3 2.4 GHz
 2. Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
 3. RAM: 4 GB
 4. Depolama Alanı:  4 GB