FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 FIFA 17 Oyun İnceleme FIFA 17 Oyun İnceleme FIFA 17

FIFA’yı bundan 20 yıl önceye kadar bilgisayarlarda oynama şansı buluyorduk. Zamanla büyük bir yolculuğa çıkan oyun, futbolseverler için FIFA 17’yi geliştirdi ve güzel çizimlerle piyasaya sürdü. FIFA 16 geçtiğimiz sene çok eleştiri aldı ve 17’nin çok daha güzel olmasını sağladı aslında. Hıza ve futbola dayalı bir kurgu üzerine hazırlanan FIFA 2017 ile birlikte futbola doyacak ve FIFA’nın birçok özelliği ile karşılaşacaksınız.

FIFA 17’nin oynanışına bakacak olursak ara paslar çok isabetli. Ancak rahatlıkla kaleye doğru ara paslarla ilerlerken rakip oyuncular da o kadar rahat beklemiyor. Eski versiyonlara göre çok daha mücadeleci bir yapıda sunulan bu oyunda atakları kesmek için çokça mücadele veriliyor. Ayrıca fiziğe dayalı oynayış şekliyle çokça sevilen FIFA’nın son sürümünde maçın dengesi de kurulmuş durumda. Bu versiyonda FIFA 16’ya göre kaleci ile baş başa kaldığınızda hemen gol atamayabilirsiniz. İşte oyunun en gerçekçi yanı da belki budur.

fifa 2017 FIFA 17 Oyun İnceleme FIFA 17 Oyun İnceleme fifa 2017

fifa 2017

FIFA 17 ps4 oyununu biraz daha detaylandıracak olursak; Bu oyunda hem düşünceli hem de hızlı bir şekilde oynamalısınız. Rastgele paslar ya da şutlar bu seride bulunmuyor. O yüzden önce karar vermeli ve daha sonra topu göndermek istediğiniz yere doğru hareket ettirmelisiniz. Pas atarken de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Pas vereceğiniz kişiyi belirledikten sonra rakibe topu kaptırmadan sunmanız gerekiyor. KONAMI gerçekten bu özellikleri futbolseverler sunduğu için tebrik edilmeli. Oyuncuların yapay mimikleri ve gerçekçi tavırlarıyla tamamen hareket odaklı ilerlemesi oyuna farklı bir özellik katıyor.[ads2]

PS4’te oynadığınızda çok daha gerçekçi formalar ve karakterlerle karşılaşacağınız FIFA 2017 ps4 oyununu öneriyor ve tam puan veriyoruz. FIFA oyunlarını seviyorsanız son sürümün üzerinizde yaratacağı etkiyi düşünmeli ve bir an önce oynamaya başlamalısınız.