Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

Yeni Need For Speed İçin Geri Sayım Ne zaman Başlayacak?

Oyun 13 Mayıs, 10:05'de eklendi 2040 Görüntülenme

Need For Speed oyununu bilmeyen yoktur. Uzun yıllar önce piyasaya adım atan oyun kısa zaman içerisinde çok sevilmiş, alanındaki en başarılı oyunlardan biri olmuştu. EA firması da her yıl yeni bir Need For Speed oyunu geliştirerek kullanıcılarına sunmaya başlamıştı. Fakat artık bu strateji sona erecek gibi görünüyor.

Need For Speed, 1994 yılından bu yana meraklılarıyla buluşmaya devam ediyor. Her sene yenisi çıkan oyun Electronic Arts şirketinin gözdesi olmuş durumda. Geçtiğimiz senelere kadar sürdürülen söz konusu strateji ise 2013 yılında sona ermişti ve Need For Speed oyunu yenilenmemişti.

 

 

Yeni Need For Speed İçin Geri Sayım Ne zaman Başlayacak? yeni need for speed İçin geri sayım ne zaman başlayacak? Yeni Need For Speed İçin Geri Sayım Ne zaman Başlayacak? featuredImage

Yeni Need For Speed İçin Geri Sayım Ne zaman Başlayacak?

Aslında son çıkarılan oyunlar kullanıcılar tarafından pek de beğenilmemişti.  Bunun sonucunda şirketin yeni bir karar aldığı söylenebilir. Zira 20.yılında yenisi piyasaya sürülmeyen Need For Speed oyunu, daha sonra reboot olarak tekrar oluşturulan yeni oyun ile raflardaki yerine kavuşmuştu. Böylelikle de beğenilerin tekrar yükselmesi sağlanmış, meraklıları eskiden olduğu gibi keyifli Need For Speed oyunlarıyla buluşmuştu.

Şirketin yeniliklere kavuşmasını ve Need For Speed oyununun eski popüler günlerine geri dönmesini sağlayan ise serinin yeni geliştiricisi Ghost Games firması ve daha önce yaptıkları açıklama ile de yeni bir Need For Speed oyununun bu sene için gelmeyeceğini belirtelim. Yeni oyunun konsollarda yerini alması için 2017 yılının sonunu beklemek gerekecek. EA, bir sonraki oyuna dek kullanıcılara ücretsiz DLC ve eklentileri ulaştırmaya devam edecek.

Yeni Need For Speed İçin Geri Sayım Ne zaman Başlayacak? yeni need for speed İçin geri sayım ne zaman başlayacak? Yeni Need For Speed İçin Geri Sayım Ne zaman Başlayacak? 24669670800 b7527fb12b b 1024x576

Yeni Need For Speed İçin Geri Sayım Ne zaman Başlayacak?

Yaptığı son atak ile seriyi canlandıran EA firması duyurularını EA Play’den yapacak. Need For Speed için sunulacak olan ücretsiz DLC’ye dair tüm ilanları EA Play’den bulabilirsiniz.

Son olarak E3 2016’da EA şirketi yerini almamıştı. Bunun nedeni kendilerine ait özel bir konferans planlıyor olmaları. Böylelikle EA Play ile kullanıcılara yeni ürünlerini tanıtacaklar.

Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download redmi firmware
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

0
0
23 Ağustos, 16:27
Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

0
0
26 Mayıs, 00:15
Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

0
0
6 Mayıs, 12:03
FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 Oyun İnceleme

0
0
17 Nisan, 23:50
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...