WWE 2K16 PC Verisyonu Yayınlandı!

WWE 2K16 PC WWE 2K16 PC Verisyonu Yayınlandı! wwe pc 2kgames

Visual Concepts & Yuke’s tarafından geliştirilen ve dağıtımını 2K Games’in üstlendiği WWE serisinin yeni oyunun PC versiyonu çıkıyor!

Yuke’s tarafından yapılan açıklamada, WWE 2K16 PC versiyonunun tamamen eklenti ve yeni geliştirme paketleri ile yapıldığını söyledi. Oyunun bilgisayar versiyonun içeriğininde  hemen hemen Playstation ve XboxOne ile aynı olacağını söylediler. Oyunun farklı versiyonlarında, hikaye modunu oynadığımızda Arnold Schwarzenegger’i Terminator rolünde iki farklı şekilde görüleceğiz. Ayrıca  Steve ”Stone Cold” Austin ve geri kalan tüm indirilebilir içerikler herhangi bir ücret ödenmeksizin yayımlandığı anda oyuna sahip olanların olacak.  Oyunun büyük satış rakamlarına ulaşacağı düşünülüyor olsa da, bazı oyun uzmanlarına göre oyun konsollarında yakaladığı başarıyı bilgisayar ortamlarında yakalayamayacak.

[ads1]
Ancak söylemekte fayda var, 2K Games, çıkaracağı oyunlarda her zaman en çok reklamı bilgisayar sürümü için yapıyor. Konsollarda beklenileni veren dağıtımcı firma, kendisini bilgisayar ortamında da beğendirme çabasında. Oyunla alakalı yapılan bir diğer özellik ise, bilgisayar veriyonlarında ki grafik iyileştirmeleri. Serinin diğer oyunlarında kullanılan grafik motoru aynı olsa da, bu sefer grafik motorunun özellikleri yükseltilmiş. Ayrıca fizik motorunda da iyileştirmeler barındıran oyun, WWE ve Smackdown severlerin hayli hoşuna gidecek tarzda. Bizzat WWE Studios’un destek verdiği oyunun gelecek güncelleme paketleri ise şuan için bilinmese de, söylentiye göre en fazla 4 tane güncelleme paketi gelecek ve bunlardan birisinin içeriği, Terminator ile Stone Cold olacak. Umarız oyunun bilgisayar sürümü de, konsollarda olduğu gibi bekleneni fazlasıyla verir..

Ayrıca oyunun tanıtım fragmanına buradan ulaşabilirsiniz;