Windows Güncellemelerini Kapatma Kesin Çözüm

bilgedefteri windows güncellemelerini kapatma windows güncellemelerini kapatma Windows Güncellemelerini Kapatma Kesin Çözüm bilgedefteri windows g  ncellemelerini kapatma

Windows güncellemelerini kapatma kesin çözüm diye başlık attım ama Windows 10, Windows 8 ve Windows 8.1 güncellemelerini de anlattığım şekilde kolayca kapatabilirsiniz. Öncelikle diğer sitelerde ya da Youtube üzerinden araştırma yaptığınızda Windows güncellemelerini kesin kapatma konusunda size birçok karmaşık yol tarif edilmiştir.

Ancak burada anlattığım sayesinde çok küçük boyutta basit ve çok kullanışlı uygulama sayesinde windows güncellemelerini kesin olarak kapatacaksınız.

Gerekli Programı İndir

Rar Şifresi: bilgedefteri.net

Windows Güncellemelerini Kapatma Anlatımı

  • Yukarıda vermiş olduğum Linkten Windows Güncellemelerini Kapatma Programını indirin.
  • İndirmiş olduğunuz dosyaları RAR arşivinden çıkartın. RAR şifresi yukarıda yazmaktadır.
  • Çıkan dosyaların içerisinde yer alan Wub.exe Programını Açın
windows güncellemelerini kapatma Windows Güncellemelerini Kapatma Kesin Çözüm windows g  ncellemelerini kapatma

Adım 1 Windows Güncellemelerini Kapatma

  • Açılan uygulamadan aşağıdaki fotoğrafta gösterdiğim gibi ”Servisi Devre Dışı Bırak” ve ”Servis Ayarlarını Koru” seçeneklerini işaretleyin.
windows güncellemelerini kapatma Windows Güncellemelerini Kapatma Kesin Çözüm windows g  ncellemelerini kapatma bilgedefteri

Adım 2

  • ”Şimdi Uygula” butonuna basarak Windows Güncellemelerini Kapatma işlemini uygulayın.

Tüm işlemler bu kadar artık Windows 10, Windows 8 ya da Windows 8.1 işletim sisteminizin güncellemeleri otomatik olarak kapatılmıştır. Artık güncelleme derdiniz olmayacak.

Youtube Sayfamız Açıldı Abone Olarak Bize Destek Olun

Selametle…