Tron (TRX) Büyük Bir Anlaşma İle Yükselişe Geçti

Enes BATUR’un Altın Kelebek Ödülü Geri Alındı

İphone Kulaklık Takılı Sanıyor Hatası Çözümü

Bitcoin Düşerken, Ripple Değerini Katlıyor

Tron (TRX) Büyük Bir Anlaşma İle Yükselişe Geçti

Kripto Paralar 3 Ocak 2018
5 Okundu

Kripto para borsası durmak bilmiyor. Bitcoin ile başlayan büyük serüven Altcoinler ile devam ediyor. Tron (TRX) piyasaya çıkması ile birlikte büyük bir anlaşmaya imza attı. Game.com ile anlaşma yaptığını duyuran TRON çok hızlı bir yükselişe geçti.

2018 yılı Kripto paraların yılı olacağa benziyor, hal öyle ki birçok insan Altın ve Dövizden parasını çekmiş ve ufakta olsa Coin dünyasında yerini almış durumda.

Coin dünyasının bir hayli kalabalık ve iddialarla dolu olması tabii ki büyük bir rekabeti beraberinde getiriyor. Kripto paralar anlaşmalarla yol alma yolunda bir hayli iddiaalı.

Ancak görünen o ki TRON bu anlaşma yarışında gerçekten büyük bir yol aldı. GAME.COM ile yapılan anlaşma sonrası 300 BTC’lerde dolanan TRON bir anda 600 BTC’ye yaklaştı. Yatırımcılar saatler içerisinde 2x kar elde etti. TRON duyurular tablosuna bakılırsa 2018 Ocak Ayı içerisinde tavan yapacağa benziyor.

TRON’un bu hızlı yükselişinin RİPPLE takip ediyor. Yabancı basın ve Türk camiası RİPPLE’ın peşine düşmüş durumda bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak…

Selametle…

Benzer İçerikler
Yorumlar
İlginizi Çekebilir
Yukarı Çık
Sayfa da80 sorgu var. 1,601 saniyede yüklendi.