Bitlo Referans Sistemi Nedir?

bitlo Bitlo Referans Sistemi Nedir? indir

Merhabalar Bitcoin’e para yatırıp dibe vuranlar ya da ihya olanlar, yeni bir yatırım aracı piyasaya çıktığında onunla birlikte bir dolandırıcı çetesinin de piyasada yerini alması maalesef biz Türkler için büyük bir sorun. Bu yüzden Güvenilir Türk Bitcoin Borsası bulma arayışına girmek zorunda kalıyoruz. Hal öyle ki Bitcoin dolandırıcı çeteleri, Bitcoin sahibinden daha aktif bir şekilde piyasada iz sürmekteler.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen Türkiye’de Güvenilir Bitcoin Siteleri bulunmaktadır. Bitlo.com‘da bu güvenilir Türk Bitcoin Borsaları arasında yerini almıştır. Bitcoin Borsasında güvenilirlik kadar hız da çok önemlidir. Piyasanın takibini kolaylaştırır ve anlık iniş çıkışları kaçırmazsınız.

Bitlo.com güvenlik ve hız konusunda tüm müşterilerini memnun etmeyi başarmış kaliteli bir firmadır. Ayrıca çok kolay bir arayüze sahip olması nedeniyle Bitcoin’e para yatırmayı düşünen acemi yatırımcılar hiç zorluk çekmeden Bitcoin Alış-Satış yapabilir.

Bitlo.com Üye Olma

Siteye ilk girişte zaten misafirleri kolay üyelik paneli karşılıyor, burada yer alan forumu doldurduktan kısa bir süre sonra üyelik işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Hemen sonrasında kolay bir şekilde Bitcoin’e yatırım yapmaya başlayabiliyorsunuz.

bitlo Bitlo Referans Sistemi Nedir? bitlo 2 1024x484

Bitlo.com

Bitlo.com Bitcoin Alış-Satış ve Para Yatırma İşlemleri

Bitlo acemi yatırımcıları çok düşünüyor olsa gerek ki, sitenin ana sayfasında direk sizi Para Yatırma paneline götüren bir alan bulunmaktadır. Bu alandan kolayca Bitlo.com hesabınıza Türk Lirası yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Havale-EFT yöntemi ya da Papara uygulaması ile hesabınıza kolayca para yükleme işlemi yapabilirsiniz. Üstelik minimum para yatırma tutarı 5 Türk Lirası. Yani bu da demek oluyor ki acemi bir yatırımcıysanız sistemi öğrenmek ve Bitcoin yatırımcılığında deneyim kazanmak istiyorsanız çok cuzi bir miktar ile tüm bu işlemleri yapabiliyorsunuz.

Bitcoin Alış-Satış

Hesabınıza para yatırma işlemini tamamladıktan sonra kolayca Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash ya da Litecoin‘e yatırım yapabilirsiniz. Bitlo Borsasında Kolay Alış-Satış ve Gelişmiş Alış-Satış olmak üzere iki farklı alım satım ekranı bulunmaktadır.

Acemi yatırımcılar Kolay Alış-Satış ekranı sayesinde aşağıdaki fotoğrafta göründüğü gibi anlık kur üzerinden belirli bir tutarda alış işlemi yapabilmekte.

bitlo Bitlo Referans Sistemi Nedir? bitloyat  r

Bitlo.com

En Kritik Ayrıcalık Bitlo Referans Sistemi

Bitlo.com’u diğer Türk Bitcoin Borsalarından ayıran en büyük özelliği tabii ki bol kazançlı referans sisteminin yer almasıdır. Bu referans sistemi sayesinde; sizin referansınız ile Bitlo Borsası’na katılan kullanıcıların harcadığı komisyon ücretlerinin %50’sini siz kazanıyorsunuz.

Bitlo tüm üyelerine %50 gibi büyük bir kazanç sağlıyor. Kullanıcıların işlem ücretlerinden elde ettiği karın yarısını sizlerle paylaşıyor. Arkadaşlarınız yaptığı yatırımlardan kazanırken aynı zamanda sizlerde kazanıyorsunuz.

Bitlo.com’a üye olduktan sonra; ekranın sağ üst köşesinde yer alan Profilinize tıkladıktan sonra Referans sekmesine tıklamanız yeterli ya da buraya tıklayarak direk Referans sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bitlo.com Referans sayfasından aşağıda fotoğrafta gördüğünüz gibi, Referans olduğunuz üye sayısını ve referans linkinizi görebilirsiniz.

bitlo Bitlo Referans Sistemi Nedir? bitlo1 1024x492

Bitlo.com

Bilgedefteri.NeT Referansı

Buraya Tıklayarak Bitcoin Borsasına Bilgedefteri.NeT referansı ile kolayca üye olabilirsiniz.