Ethereum Nasıl Alınır?

Bitcoin Nasıl Alınır ?

Chrome Materyal Tasarım Görünümü Aktifleştirme Nasıl Yapılır?

IOS 11.3 Bug Sorunu

Bitcoin Nasıl Alınır ?

Kripto Paralar 4 Aralık 2018
729 Okundu

Bitcoin’e yatırım yapmak isteyen ya da yeni bir Bitcoin Borsası arayanlar toplanın bugünkü yazımızda sizlere Bitlo.com üzerinden nasıl Bitcoin Nasıl Alınır ve para transferi nasıl yapılır onu tek tek anlatacağız.

Bitcoin’e yatırım yapmak isteyenler için öncelikli tavsiyemiz güvenilir Bitcoin Borsaları üzerinden işlem yapmalarıdır. Aksi taktirde televizyonda ya da haber sitelerinin manşetlerinde gördüğünüz dolandırılma vaakaları arasına sizde dahil olabilirsiniz.

Bitcoin Nasıl Alınır ?

– İlk Adım Siteye Üye Olma

Bitcoin Alış-Satış yaparak para kazanmak isteyen kullanıcılarımız Bitlo.com adresine giderek kayıt olmaları gerekmektedir. Bitlo.com adresine giriş yaptığınızda aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi hızlı bir kayıt olma menüsü göreceksiniz. Buradaki üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra siteye kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapınız.

bitcoin nasıl alınır

Bitcoin Nasıl Alınır

-İkinci Adım Üyelik Bilgilerinizi Doğrulama

Üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra ”Hesabım’‘ sayfasına giderek orada yer alan Doğum Tarihi ve T.C. Kimlik numaranızı doldurmanız gerekmektedir. Tüm bu bilgiler sizin güvenliğiniz ve yatırılan paranın teyidi amaçlı kullanılmaktadır. Site ile paylaşmanızda herhangi bir sakınca yoktur.

-Üçüncü Adım Hesabınıza Türk Lirası Yatırma

Hesabım sayfasından gerekli bilgileri doldurduktan sonra ”Para Yatırma/Çekme” sayfasına tıklayın. Karşınıza aşağıda fotoğraftaki gibi bir sayfa çıkacak.

bitcoin nasıl alınır

Bitcoin Nasıl Alınır

Bu alanda önemli olan ve dikkat etmeniz gereken olay ”Açıklama Kodu” kısmıdır. Para Transferi yapacağınız zaman transfer esnasında bankanın size sorduğu açıklama kısmına burada gördüğünüz kodu yazmanız gerekiyor. Bu kod size özel bir koddur. Açıklama kısmına yazmadığınız zaman hesabınıza para yansıtılmayacak ve banka tarafından ödemeniz geri gönderilecektir.

Para Yatırma sayfasında size verilen tüm bilgileri doğru bir şekilde not ettikten sonra Yatırmak istediğiniz para tutarını yazıyorsunuz ve Bildirim Gönder butonuna tıklıyorsunuz. Size verilen IBAN bilgilerine parayı gönderdikten sonra paranın hesabınıza yansımasını bekliyorsunuz.

-Dördüncü Adım Bitcoin Alma

Bitcoin Nasıl Alınır? yazımızın sonuna yaklaşıyoruz. Yatırdığımız para Bitlo hesabımıza yansıtıldıktan sonra ”Kolay Alış/Satış” sayfasına gidiyoruz ve almak istediğimiz tutarı yazarak ”Bitcoin Satın Al” butonuna tıklıyoruz. Tüm olay bu kadar basit herkese bol kazançlar.

-Bitlo Bitcoin Satın Alma Rehberi

Ayrıca acemi yatırımcılar için Bitlo üzerinde Bitcoin Satın Alma ve Bitcoin Satma işlemlerinin ayrıntılı olarak anlatıldığı Bitcoin Satın Alma Rehberi bulunmaktadır. Linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bitlo.com Referans Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Selametle…

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...