Şarjım Bitiyor Yalanı Artık Tarih Oluyor

Şarjım Bitiyor Yalanı Artık Tarih Oluyor Şarjım Bitiyor Yalanı Artık Tarih Oluyor Şarjım Bitiyor Yalanı Artık Tarih Oluyor 1 1450772349

Hemen hemen hepimizin sık kullandığı bir kelime olan Şarjım Bitiyor Yalanı Artık Tarih Oluyor. Telefon işte malum herkes arıyor ve konuşmak istemediğimiz insanların telefonu yanlışlıkla açmışsak hepimizin ortak kelimesi şarjım bitiyor şimdi ben seni sonra ararım.

Sevgiliniz ile konuşurken sohbet dağıldı gitti, arkadaşlarınız sizi bekliyor konuşmayı bırakıp arkadaşların yanına giderek takılmak isteyeceksiniz ve hemen sevgilinize canım şarjım bitiyor ben seni sonra ararım der ve sıyrılırız. Ama yeni teknoloji ile maalesef artık bu derece rahat bir sıyrılma yok.

İphone yeni bir uygulama geliştirdi. Artık geliştirilen bu uygulama sayesinde arkadaşınızın ya da sevgilinizin şarj durumunu görebilirsiniz. Hatta şarja taktı mı? takmadı mı? yüzde kaç şarjı var? bunların hepsini çok basit bir uygulama sayesinde öğrenebilirsiniz.

Uygulama o kadar çok tutuldu ki Apple Store’de yerini aldı hatta. 0.99$’dan satışa konuldu. Uygulama sayesinde istediğiniz kişiler ile batarya durumunuzu paylaşabiliyorsunuz. Şuan için sadece İphone cihazlar için geçerli bir durum.

BİLDİRİM GÖNDERİYOR

Uygulama o derece güzel düşünülmüş. Takip ettiğiniz bir telefonun şarjı az kaldığında ve ”batarya çok düşük” uyarısı verdiğinde aynı uyarı sizin telefonunuzun ekranına da geliyor. ”Bozkurt’un Şarjı %15 Kaldı” gibisinden bir uyarı ile karşılaşıyorsunuz. Artık arkadaşınız sizi aradığında ”Hacı şarjım yok ben seni ararım” devri bitti.

0.99 DOLAR

Uygulama sadece 0.99$’dan Apple Store’de satışa sunuldu. Uygulamanın parayı hakettiğini düşünüyorum. Uygulama ismi Battery Share. Şuan için sadece iOS platformu için geçerlidir.