Samsung 2017 Yılına Güzel Bir Giriş Yapmak İstiyor!

Samsung 2017 Yılına Güzel Bir Giriş Yapmak İstiyor! Samsung 2017 Yılına Güzel Bir Giriş Yapmak İstiyor! samsung iki yeni telefonun haberini verdi

Samsung kullanıcılarının güvenini yeniden kazanmak için gelecek planlarına ağırlık verdi. Bir süre önce yaşanan Note 7 krizinin ardından toparlanabilmek için çeşitli hamleler yapan şirketin 2017 planlarının içerisinde neler yer alıyor?

Bilindiği gibi bir süre önce büyük umutlarla satışa çıkarılan Galaxy Note 7’ler bekleneni verememiş, müşterilerden gelen yoğun şikayetler üzerine telefonların piyasadan toplanmasına karar verilmişti. Daha sonra da tüm telefonların bir daha kullanılmamak üzere imha edileceği duyurulmuştu. Yaşanan bu talihsiz olayın ardından güven konusuna yoğunlaşan şirket 2017 için planlarını yapmaya başladı.

Güney Koreli teknoloji devi çıkardığı akıllı telefonla ile daima adını duyurmayı başarmış bir şirket. Note 7 ile sarsılan imajını düzeltmek isteyen Samsung müşterilerini mutlu edecek hamleler yapmaya hazırlanıyor.

samsung_ces_2009 Samsung 2017 Yılına Güzel Bir Giriş Yapmak İstiyor! Samsung 2017 Yılına Güzel Bir Giriş Yapmak İstiyor! Samsung CES 2009

Konuyla ilgili en net açıklamalar şirketin Kuzey Amerika Yöneticisi Gregory Lee’den geldi. GSMA Mobility Live konferansında konuşan Lee, Samsung’un güzel projeler hazırlayacağını ve müşteri güvenini yeniden kazanacağının altını çizdi. Note 7’lere de değinen Lee, kullanıcılardan telefonlar ile ilgili yüzde 80 oranında geri dönüş yaşandığını, bunun için çok sıkı bir şekilde çalıştıklarını belirtti.

Güven tazelemek için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Gregory Lee, gelecek adına umutlu olduklarını ifade etti. Gözler ise şirketin bir sonraki akıllı telefon modeli olan Galaxy S8’e çevrilmiş durumda. Telefonun nasıl bir donanım ile geleceği merak ediliyor.

2017 yılına sıkı bir şekilde hazırlanmaya başlayan Güney Kore merkezli şirketin görücüye çıkaracağı Galaxy S8 modeliyle ilgili konuşanlar arasında dijital asistana sahip olacağı, bunun yanı sıra Qualcomm Snapdragon 830’u kullanacağı yer alıyor. Tasarım bölümünde ise kenardan kenara ekran teknolojisi ne yer verileceği söyleniyor.

Samsung’un kullanıcıların ilgisini çekmek ve güzel bir dönüş yapmak adına iyi bir telefonu piyasaya sürme amacında olduğunu söyleyebiliriz.