Lunecase İcon Nedir? Nasıl Elektriksiz Çalışır?

Lunecase Kılıf İncelemesi Lunecase İcon Lunecase İcon Nedir? Nasıl Elektriksiz Çalışır? lunecase kilif

Son yıllarda telefonlar kadar telefon aksesuarları da akıllı özelliklere sahip oldu. Her gün farklı çeşitlerde telefon kılıfı çıkmasına rağmen tamamen farklı bir teknoloji ürünü olan Lunecase kılıf diğer telefon kılıflarından farklı özelliklere sahip. Lunecase firması 2013 yılında Kickstarter olarak 4000 destekçiden yardım alabilmeyi başardı. Bu kadar destekçiden toplamda 156.000 $ bağış toplayarak uluslararası bir dağıtım yapma imkanı yakaladı. İlk etapta İphone modelleri için kılıf üretmeye başladı ancak ileriki zamanlarda diğer markalarda ki telefonlara kılıf üretip üretmeyeceği bilinmiyor.

Lunecase İcon Hangi Özelliklere Sahip?

Üzerinde yerleşik ekranı olan ve bildirimleri yansıtan telefon kılıfları bulunuyor ancak onlar oldukça fazla özelliğe sahip. Bu telefon kılıfı çok fazla özelliğe değil farklı özelliğe sahip. Öncelikle kılıfın telefona bluetooth ile bağlandığını söyleyelim. Bağlantı yapılan ve telefona takılan Lunecase kılıf telefona gelen çağrıları bildirimleri ve mesajları bir ikon şeklinde gösteriyor. Olumsuz yönleri olsa da diğerlerinden farklı kılan özelliği okuduğunuzda üreticilerin haklı olduklarını söyleyeceksiniz..

  • Gelişmiş bir ekrana sahip değil sadece buton ve butonu aydınlatma sistemine sahip,
  • Bildirimleri sadece bir icon şeklinde kullanıcıya göstermesi, arama içeriği yada mesaj içeriği hakkında detay vermemesi açısından oldukça başarısız kalıyor.

Lunecase Türkiye Lunecase İcon Lunecase İcon Nedir? Nasıl Elektriksiz Çalışır? lunecase iphone7

Lunecase İcon Kılıfı Nasıl Çalışır?

[ads1]Çalışma mantığı basit olmasına rağmen bir o kadar da yaratıcıdır.

  • Kılıfın içerisinde bulunan reset yada on ile off tuşları ile telefonunuza bluetooth üzerinden kolayca bağlayabilirsiniz. Reset tuşu sayesinde yeniden bağlantı kurmak istediğinizde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Bildirimleri kullanıcıya gösteren buton hafif bir aydınlatma sistemi ile beliriyor sonrasında tamamen yok oluyor.
  • Lunecase kılıf bizlere en faydalı yanı şarj gerektirmemesi. Bu özellik ile telefondan herhangi bir şarj almadığı gibi farklı bir alandan da şarj çekimi yapmıyor.
  • Sadece telefonun yaydığı radyasyon üzerinden kendisini şarj eden kılıf kendisi bozulmadığı sürece ömür boyu telefonunuzla kullanabilirsiniz.

Özellikle şarj gerektirmemesinden dolayı oldukça ilgi çekti. Diğer özellikli kılıflara bakıldığında yetersiz gibi görünse de kılıftan çok özellik beklemeyen kişiler için uygun denilebilir. Üstelik Lunecase İphone 7 kullanıcıları için de kılıf üretiyor.[ads2]