League Of Legends Script Güncel

League Of Legends Script Güncel league of legends script güncel League Of Legends Script Güncel Jink in League of Legends Wallpaper

Lol güncel script paylaşımı ile sizlerleyiz arkadaşlar, dünya çapında saldığı nam gerçekten tartışılmaz League Of Legends Script Güncel adlı makalemizde sizlere script nedir ve bu script nasıl kullanılır bundan bahsedeceğim.Öncelikle script tamamen açık kaynak kodludur yani kod bilginiz varsa League Of Legends Script Güncel‘i istediğiniz gibi değiştirebilir çalışmadığı aksamlarını çalışır hale getirebilirsiniz. Kendiniz yeni özellikler katabilir ya da gerek olmadığını düşündüğünüz özellikleri çıkarabilirsiniz.

League Of Legends Script Güncel league of legends script güncel League Of Legends Script Güncel New Hud 1 300x139

League Of Legends Script Güncel

Script Nedir ?

Script dil kalıbını başka bir ekranda düzenlemedir. Yani Lol oynarken lol oyunu içerisinde aktif olmayan kodları aktif hale getirebilirsiniz demektir. Lol’un kodlarına zarar vermez ya da ondan birşey eksiltmez sadece oyun kurucuları tarafından göremediğiniz o kodları çalıştırarak oyun  içerisinde görünmesini sağlar.[ads2]

Script Aynı zamanda League Of Legends Bot diye de geçmektedir. Aslında script tam bot görevini görmemektedir. Sadece script içerisinde var olan AFK kalmama modülünü açarsanız siz klavyeden uzak olduğunu zaman kendi base içerisinde dolaşmaya başlayacaktır.

Sizlerle paylaşmak istediğim Lol Script’in özellikleri neler ? League Of Legends Script Güncel Ne kadar güncel[ads1]

  • Oyun içerisinde düz vuruş mesafenizi gösterir
  • Rakibin düş vuruş yani normal saldırı alanını gösterir
  • Büyü kullanan rakibin etkileyeceği ve düşeceği alanı önceden gösterir Örneğin naminin ultisinden xerathın ve Pantın ultisinden kurtulmak vs siz konuyu anladınız.
  • Rakip büyü yapmadan önce büyü yapmayacağı tarafa otomatik olarak kaçar Örneğin Nidale size Q attığında değmeyeceği noktaya otomatik olarak yürümektedir, yada jinx ultisi gibi. Kesinlikle çalışıyor.
  • Farm yapmanızı kolaylaştırır
  • Farm’a son vuruş yaparak alabileceğiniz cana indiğinde minyon etrafında beyaz çemberler oluşur bu sizin farmda çok önce olmanızı sağlamaktadır ve deli gibi altın kasabilirsiniz.
  • Tutuştur atma özelliği; Rakibin canı tutuştur atınca ölecek şekilde azaldığında otomatik olarak tutuştur atar.
  • Canınız belirlediğiniz % (yüzde’nin) altına düştüğü anda otomatik olarak Can İksiri ya da Şifa basar. Can değerini siz ayarlayabilirsiniz.

Ve şuan League Of Legends Script Güncel hakkında daha aklıma gelmeyen birçok özellik mevcut. Ancak dikkat etmeniz gereken durum BAN yemeniz garantisi vermemekteyim. Çünkü üzerinde bu konuda çalışma yapmadık. Ancak LeaverBuster’e hiçbir şekilde yakalanmaz.

[ads2][box type=”download” ]League Of Legends Script İndir[/box][ads2]