Netflix 139 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Soy Ağacı Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Motosiklet Nasıl Kullanılır?

Araç Muayenelerinde Egzoz Emisyon Ölçümü Olmaması Ağır Kusur Sayılmayacak

Kobe Bryant Efsanesi Teknoloji Dünyasında!

Teknoloji 29 Ağustos, 21:32'de eklendi

Teknoloji dünyası bugüne dek pek çok habere sahne oldu ancak bu defa ki başka. Basketbolun tanınan ve sevilen ismi Kobe Bryant teknoloji haberleriyle gündeme geldi. Detaylar haberimizde.

Teknoloji firmaları ve bilim insanlarının geliştirdiği ürünler hakkında sürekli haber yazıyoruz. Uzun zaman sonra ilk kez farklı bir ismi ağırlıyoruz. Mesleğindeki başarısı ile tarihe ismini yazdıran Kobe Bryant yapmayı düşündüğü yatırım ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Üstelik küçük bir meblağdan değil milyon dolarlardan bahsediliyor.

13 Nisan 2016’da çıktığı son maç ile basketbol sahalarına veda eden ünlü isim farklı projeler üzerinde durmak istediğinden olacak bir yatırım haberiyle anılıyor. Yapılan açıklamaya bakılacak olursa yatırım için milyonlarca dolarlık bir fon kullanılacak.

Kobe-Bryant-2012 kobe bryant efsanesi teknoloji dünyasında!

Haber söz konusu yatırımda işbirliğine giden Kobe Bryant ve Jeff Stibel tarafından yapılan açıklamayla doğrulanmış oldu. İkilinin birlikte yol alacağı proje için 100 milyon dolarlık bütçe ayrıldığı kesinleşti.

Basketbolun efsane isimlerinden olan Kobe Bryant yaptığı açıklamada projenin kendisi için ne kadar önemli olduğunu gösterircesine kazandığı basketbol maçlarındaki galibiyetlerin hayatında kalıcı olmadığının altını çizdi. Bu durumun farkında olduğu için ünlü isim Jeff Stibel ile anlaştı ve ortaya 100 milyon dolarlık bir fon ortaya çıktı. Peki, bu derece yüksek bir rakam ile hangi alanlarda boy gösterecekler? Bunun cevabı da veri şirketleri olarak gösteriliyor. İlerleyen dönemde farklı bölümlere de yatırım yapılabilir.

Kobe Bryant, böyle büyük bir adımı atmadan önce uzun süre düşünmüş gibi görünüyor zira Nike firmasının CEO’su olan Mark Parker ile görüştüğünü açıkladı. Yapılacak yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulunacak olan iki ismin ilerleyen dönemde başarılı projelere imza atması bekleniyor. Elbette onlara birde kendisini kanıtlamış Jeff Stibel katılınca neler olacağı merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...