Karpuzun İyisini Bulan Uygulama

Karpuzun İyisini Bulan Uygulama Karpuzun İyisini Bulan Uygulama Karpuzun İyisini Bulan Uygulama Organik Karpuz

Evet yanlış duymadınız teknoloji gelişmekte hakikaten sınır tanımıyor. Karpuzun iyisini seçme konusunda kişiler kendi aralarında yarışır ve iddiaya girerler. En iyi karpuzdan kim anlar, en iyi karpuz nasıl seçilir bunların kavgası yapılır. Ancak teknoloji artık bu

kavgaların önüne geçti ve en iyi karpuzu ben bilirim dedi.

Markete, manava ve pazara gidip karpuzu kucağınıza alarak artık okşamaya karpuzla duygusal bağlar yaşamaya gerek yok. Hatta kulağını dayayıp karpuzu dinlemede yok. Çinliler tarafından geliştirilen mobil uygulama sayesinde artık karpuzun en iyisini bulabileceksiniz.

En iyi karpuzu ben alırım dedikten sonra aldığınız karpuzun kelek çıkması ve suçu başkalarına atmanıza artık gerek yok.

[ads1]

UYGULAMA NASIL ÇALIŞIYOR?

Uygulama Çinli dostlarımız tarafından geliştirildi. Çinli bir gencin; pazarda gezerken tezgahta “Karpuza vurmaktan vazgeçin, size cevap vermezler” yazılı uyarısından sonra gece gündüz uyumayıp uygulamayı geliştirdi.

Uygulamayı açtıktan sonra; telefonu karpuza yaklaştırıyorsunuz ve 1 defa karpuza eliniz ile vuruyorsunuz. Uygulama çıkan sesi analiz ediyor ve eğer karpuz iyi çıkarsa size olumlu cevap veriyor. Eğer analiz sonucu uygulama karpuzun sesini beğenmez ise almamanız yönünde size uyarıda bulunuyor.

Google Play ve AppStore üzerinde program Karpuzun En İyisini Seç (Ting Xi Gua) ismi ile indirilmeye başlandı bile.

Selametle…[adsx]