instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi 631562

Merhabalar sosyal medya canavarları, instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemini sizlere resimli anlatım ile açıklayacağım. Öncelikle belirtmek isterim üye olma, para yatırma, program satın alma gibi vs. şeyler kesinlikle yoktur. Her şey basit bir program ve birazcık uğraş ile mümkün.

Instagram sosyal medya devi olmuş durumda, gerek ticari gerek ise sosyal anlamda milyonlara hitap edebilmektedir. Çok yönlü sosyal medya olması nedeniyle milyonların ilgisini çekmektedir. Haber, Ticaret, Makyaj, Eğitici-Öğretici videolar, komedi vs. kullanıcı ne ararsa platformda ulaşabiliyor. Hal böyle olunca büyük sayfa sahipleri aldıkları reklamlar ve yaptıkları tanıtımlar ile paranın anasını ağlatıyor.

TAKİPÇİ NASIL KASILACAK !!!

Arkadaşlar aşağıda anlatmış olduğum yöntem ile Takip isteği atarak takipçi kasma yöntemidir. Yani siz kullanıcılara otomatik takip isteği atarsınız ve kullanıcılar da size GT yaparsa takipçi kasmış olursunuz. Ticaret sayfaları özellikle kullanmalı geri dönüş olacaktır.

ADIMLAR GÖZÜNÜZÜ KORKUTMASIN TOPLAM 10 DAKİKA’DA HERKES TAKİPÇİ KASMAYA BAŞLAYACAK…

Öncelikle sizler için özel keyler ürettiğimiz, özel sürüm olan imacros programını indiriyoruz.

iMacros indirmek için tıklayınız.

Rar şifresi: www.bilgedefteri.net

iMacros’u indirkten sonra içerisinde sizler için hazırlamış olduğumuz keyler mevcut. O keyler sayesinde programı premium kullanabileceksiniz. Program oldukça basit.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

1-) Öncelikle programı açıyoruz ve programın üst menüsünden HELP sekmesine tıklıyoruz. Açılan menüden Enter Licence Key butonuna tıklıyoruz.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi 1 1

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

2-) Enter Licence Key’e tıkladıktan sonra açılan penceredeki Lisans yerine indirdiğimiz dosyadaki Keyler.txt dosyasında yer alan keylerden herhangi birini kopyala yapıştır yöntemi ile giriyoruz. Validate butonuna basarak Premium sürüme geçiyoruz.

Artık programımız kullanıma hazır.

3-) Şimdi sizler için hazırlamış olduğum kod arşivini bilgisayarınıza indiriyorsunuz.

Kod arşivini indirmek için tıklayınız.  Rar şifresi: www.bilgedefteri.net

4-) İndirmiş olduğunuz dosyayı Rar’dan çıkarın.

5-) Dosyayı Rar’dan çıkarttığınızda Bilgedefteri-instagram.iim ile karşılaşacaksınız. Tekrar Programımıza dönüyoruz. File sekmesine tıklıyoruz, gelen menüden Open iMacros Macro butonuna tıklıyoruz.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi 3 1

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

6-) Open iMacros Macro butonuna tıkladıktan sonra gelen pencereden indirmiş olduğumuz Bilgedefteri-instagram.iim seçiyoruz.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi 4 1

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

7-) Programın adres satırından https://www.instagram.com/accounts/login/ adresine giriş yapıyoruz. Demek istediğim instagramı açıyoruz. Takipçi kasmak istediğiniz sayfanın kullanıcı adı ve şifresi ile profilinize giriş yapıyorsunuz.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi 5 1 1024x546

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

😎 Profilimize giriş yaptıktan sonra herhangi bir fenomenin ya da sayfanın profiline giriyoruz. Takipçileri’ne tıklıyoruz.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi 6 1 1024x546

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

9-) Sayfanın ya da fenomenin takipçi listesi karşımıza çıktıktan sonra sol taraftaki menüden indirmiş olduğumuz dosyayı seçiyoruz. Sol alt tarafta yer alan Max satırına bir sürü 9999999 yazarak Play (Loop) butonuna basıyoruz. Artık programımız sırayla sayfanın ya da fenomenin tüm takipçilerine Takip İsteği atmaya başlayacak.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi 7 1 1024x546

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

Artık sistemimi çalışmaya başladı. Otomatik olarak seçtiğiniz profilin takipçilerine takip isteği gönderecektir.

Yukarıda instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi adımlarını yapan tüm arkadaşlarımız  takipçi kasmaya artık başladı. Şimdi indirmiş olduğunuz dosya içerisinde yer alan kodlardan bahsedeceğim burası profesyonellik kısmı, burayı tam ayarladığınızda sizlere ücretle satılan programlara taş çıkartır bir vaziyet alacaktır.

Şimdi iMacro programından indirmiş olduğumuz dosyanın üzerine Sağ tık yaparak Edit Macro’yu seçiyoruz. Açılan pencerede yazan kodları inceliyoruz.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi 9 1024x540

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi

 

Kodlar içerisinde yer alan “TAG POS=2 TYPE=BUTTON:SUBMİT ATTR=TXT:Takip<SP>Et” bu kod her bir kullanıcıya gönderilecek Takip İsteğini temsil etmektedir.

“WAIT SECONDS=5” kodu ise bir kullanıcıya takip isteği gönderdikten kaç saniye sonra diğer kullanıcıya takip isteği gönderileceğini ifade eder. Bu saniyeyi 60 yaparsanız. Kullanıcıya gönderdiği bir istekten sonra 60 saniye bekleyecek ve diğer kullanıcıya takip isteği gönderecektir.

Programın sol alt tarafında yer alan Max satırı ve bizim yazdığımız 999999 yazısı da bu kodların kaç defa tekrar edilmesini ifade ediyor. Yani benim size verdiğim kodlarda yukarıdaki fotoğraftan da bakarsanız 7 kişi bulunmaktadır. 7. kişiden sonra 40 saniye bekliyor ve tekrar başa dönüyor ve bu işlemi 999999 defa tekrar edecek. Max satırı bunu ifade ediyor. Örneğin max satırını 2 yaparsanız, kodları 2 defa çalıştıracak yani 14 kişiye takip isteği atacaktır.

Ben bu işlemi biraz daha profesyonel yapıyorum. Bir VDS kiraladım ve VDS üzerinden programı çalıştırdım. Her bir kullanıcıya takip isteği gönderdikten sonra 240 saniye bekleme süresi verdim. Yani her 4 dakika da bir kişiye takip isteği atmaktadır. Max satırını da bir sürü 9 yaptım. Yani program 1 saatte 15 kişiye takip isteği atıyor ve günlük 360 kişiye takip isteği atmış oluyor.

İnstagram’dan herhangi bir kısıtlama gelmiyor ve doğal olarak takipçi kasıyorum.

Satış yani ticaret sayfalarına kesinlikle bu yöntemi tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar, instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi konumuz ile ilgili aklınıza takılan her detayı lütfen çekinmeden sorun.

instagram en kolay doğal takipçi kasma yöntemi Videolu Anlatım