E-Devlet ile Abonelik İşlemleri Kolaylaşıyor

E-Devlet ile Abonelik İşlemleri Kolaylaşıyor e-devlet E-Devlet ile Abonelik İşlemleri Kolaylaşıyor e devlet abonelik islemleri kolaylasiyor bilgedefteri

E-Devlet üzerinde artık yeni bir hizmet başlıyor. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın yaptığı açıklamalara göre, Mart ayı itibariyle E-Devlet üzerinden artık Doğalgaz, Elektrik ve GSM operatörlerine ait abonelik işlemleri yapılabilecek. Bu uygulama sayesinde vatandaşların büyük sorunu olan Abonelik İşlemlerine yeni bir boyut ve kolaylık sağlanmış oluyor.

E-Devlet ile Abonelik İşlemleri Kolaylaşıyor e-devlet E-Devlet ile Abonelik İşlemleri Kolaylaşıyor e devlet abonelik islemleri kolaylasiyor bilgedefteri 1

E-Devlet

E-Devlet İle Abonelik İşlemleri Kolaylaşıyor!

Belki de ülkemizin teknoloji olarak gelmiş geçmiş en iyi ve en kusursuz hizmeti E-Devlet Uygulaması her geçen gün vatandaşların işlerini daha da kolaylaştırıyor.

Konu ile ilgili bir takım açıklamalarda bulunan Fuat Oktay; ”Vatandaşlarımızın en çok vaktini alan işlemlerden birisi de abonelik işlemleri, bu konuya önem veriyoruz. Bir süredir bu alanda önemli çalışmalar yürütülüyor. Mart ayı itibariyle Doğalgaz, GSM ve Elektrik abonelik işlemleri E-Devlet Hizmeti üzerinden yapılmaya başlanacak. Aynı şekilde aboneliklerin sona erdirilmesi de sistem üzerinden yapılacak.” diye konuştu.

Ülkemize hayırlı uğurlu olsun yine güzel bir haber yine güzel bir hizmet…

Selametle…