Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Youtube Video Kalitesiyle İlgili Yeni Güncelleme Yaptı

İnternet 26 Ocak, 22:44'de eklendi 0 Görüntülenme

Youtube, video kalitesiyle ilgili yeni bir güncellemesini bugünden itibaren kullanıcılarına sundu. Youtube’da kaliteli video izlemeyi seven kullanıcılar için yeni güncelleme geldi.

Yapılan yeni güncelleme ile kaliteli videolar izlemeyi seven kullanıcılar için, kalite sıralamasında en üst sıraya (2160p 4K) eklenirken, en alt sıraya ise (144p) eklendi. Yapılan güncelleme ile artık video kalite sıralaması en üstte en kaliteli görüntü yer alacak.

Özellikle mobil kullanıcılar bu duruma çok dikkat etmesi gerekiyor. Artık en üst sırada en kaliteli görüntü yer aldığı için otomatik olarak en kaliteli sürümden izlemeye başlıyorsunuz. Siz WİFİ’de bağlı olduğunuzu zannederken mobil veriden milyon milyar MB’larınız gidebilir.

Mobil kullanıcılar için Youtube Video Kalitelerinin dakika başına harcadığı internet bilgisini aşağıdaki resimde sizlere sunuyorum. Video izlemeden önce kaba bir hesap yaparak kaç MB internetinizin gideceğini hesaplayabilirsiniz.

Youtube Video Kalitelerinin İnternet Harcamaları youtube Youtube Video Kalitesiyle İlgili Yeni Güncelleme Yaptı youtube video boyutlar

Youtube Video Kalitelerinin İnternet Harcamaları

Youtube’un yaptığı bu güncelleme ilk başta saçma gelebilir ancak 5G teknolojisinin denendiği bu dönemde, 5G için yatırım çalışmaları olduğu açıkça ortada.

Selametle…

Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy course
download karbonn firmware
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...