Hyundai Elantra Elite Plus Göz Dolduruyor!

Hyundai Elantra Elite Plus Göz Dolduruyor! Hyundai Elantra Elite Plus Göz Dolduruyor! 2 1

Hyundai son zamanlarda piyasaya sürdüğü otomobil modelleriyle ilgi odağı olmayı başarıyor. Güney Kore merkezli Hyundai şirketinin Elantra için geliştirdiği son model meraklılarının bayağı ilgisini çekmiş, beğenisini kazanmıştı. Şimdi ise sıra Hyundai Elantra Elite Plus’ta!

Hyundai Elantra uzun yıllardır şirketin otomobil yelpazesinde yer alan bir modeldi. Otomobil modelinin beğenilmesi sonucunda yeni modeller sürekli olarak satışa çıkarılıyordu. Bunun ardından araç sürücüleri için daha rahat bir araç üretme hazırlıklarına girişen şirketin Hyundai Elantra Elite Plus ile bunu gerçekleştirmeyi istediği anlaşılıyor.

Hyundai Elantra Elite Plus adlı otomobilin özellikleri arasında bol konfor olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında sürücülerin işini kolaylaştırması açısından elektrikli katlanan yan aynalarında eklendiğini belirtelim. Güney Koreli şirket bir önceki modele nazaran kullanışlı bir araç üretmeyi düşündüğü için anahtarsız bir giriş ve çalıştırma sistemine yer verdiği görülüyor. Otomobilin diğer özellikleri arasında arka koltukta bulunan havalandırma ızgarası, arka park sensörü ile açılır tavanının yanı sıra alüminyum pedal bölümü de yer alıyor.

adsız Hyundai Elantra Elite Plus Göz Dolduruyor! Hyundai Elantra Elite Plus Göz Dolduruyor! ads  z 1

Hyundai Elantra Elite Plus’ta öne çıkan özelliklerden biri olan ızgara sistemi sayesinde aracın daha geniş göründüğü belirtilirken, LED stoplarının ve mercekli farlarının da gözden kaçırılmaması gerektiği vurgulanıyor. Gelmiş geçmiş en iyi Elantra sloganıyla tanıtılan aracın modern ve dinamik olduğu, sade ve sürücüye yönelik tasarımı ile geldiğinin de altı çizildi.

Hyundai Elantra Elite Plus otomobil sürücüleri için satışa çıkacağı günü beklerken dizel motor ve DCT şanzıman seçenekleri ile bunun gerçekleşeceğinin altını çizmemiz gerekiyor. DCT şanzıman ile üretilen dizel motorda 100 km-4.1 yakıt tüketimi ile karşımıza çıkıyor.

Ulsan’daki fabrikada üretilen Hyundai Elantra modellerinin son çıkan aracı olan Elantra Elite Plus’ın fiyatına gelecek olursak 1.6 CRDI DCT 92.000 TL’den satışa sunulması bekleniyor.