Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

GTA: Online Güncellemesi Yayınlandı!

Oyun 9 Haziran, 01:27'de eklendi 66471 Görüntülenme

Oyun severler nihayet GTA: Online güncellemesine kavuştu.

Yakın zamanda Grand Theft Auto: Online için Further Adventures in Finance and Felony adlı bir güncelleme yayınlayan Rockstar Games büyük beklentiler oluşturmuştu.

Güncellemede oyunculara CEO olma hakkının tanınacağı belirtilmişti. Yenilikler ile beraber kişilere dört adet ofis seçeneğinin sunulduğunu görebiliyoruz.

Ofislerin fiyatları 1 milyon GTA Doları ve 4 Milyon GTA Doları arasında değişirken oyuncular içerisini diledikleri gibi döşeyebiliyor. Elbette birde kişisel bilgisayar mevcut. Bilgisayardan kontrol edilen sistemde 22 adet depo bulunuyor. Bu depolar 3,5 milyon GTA Doları fiyatından satılıyor. Kapasiteleri 111 adet koli almaya uygun.

Oyuna başlandığında bir, iki ya da üç paketlik nakliyeler belirli bir ücret karşılığında kişisel bilgisayardan takip ediliyor. Ardından alınan bilgilere göre bölgeye gidilerek kolilerin sahibi olmak için mücadele ediliyor.

GTA: Online Güncellemesi Yayınlandı! GTA: Online Güncellemesi Yayınlandı! GTA: Online Güncellemesi Yayınlandı! 77a82a7369f76eeee97e8bca76d449aaf1aedaca 1024x576

GTA: Online Güncellemesi Yayınlandı!

Daha sonrasında yaşanacaklar aksiyon severleri mutlu edecek cinsten. Sahip olunan koliler sunucudaki diğer oyuncular tarafından göz hapsine alınıyor ve istedikleri takdirde saldırabiliyorlar. Böylelikle kazanan kim olursa kolileri de yüklü bir miktar karşılığında satarak gelir elde edebiliyor.

Güncelleme ile beraber yeni araçlarda sahiplerini bekliyor. Toplamda 12 araçlık bir konvoy oluşturulan oyunda dileyen 130.000 GTA Doları vererek bir araç alırken, dileyen 1.995.000 GTA Doları karşılığında lüks bir aracın sahibi olabiliyor.

Tüm bu yaşanan yenilikler arasında maalesef silah malzemeleri adına bir değişiklik bulunmuyor. Ancak giyim bölümünde çeşitli seçenekler oyuncuları bekliyor.

Oyun severlerin merakla beklediği güncelleme nihayet geldi ancak Rockstar Games hala hile sorununa çözüm bulmuş değil. Zira, oyun oynanırken herkesin kolayca iyi bir arabası ve ofisi olabiliyor. Bu da bir süre sonra oyunun keyif vermemesine neden oluyor.  Yapılan değişiklikler ile adından söz ettiren Rockstar Games’in hile konusunda ne yapacağı merak ediliyor.

 

 

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
download lava firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

0
0
23 Ağustos, 16:27
Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

0
0
26 Mayıs, 00:15
Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

0
0
6 Mayıs, 12:03
FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 Oyun İnceleme

0
0
17 Nisan, 23:50
CS:GO Turnuvasına Büyük İlgi

CS:GO Turnuvasına Büyük İlgi

0
0
15 Nisan, 20:26
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...