Grand Theft Auto Online Güncellemesi!

Grand Theft Auto Online Güncellemesi! Grand Theft Auto Online Güncellemesi! GTA 5 HD resim rooteto 2

Oyun severler için güncellemelerin yeri ayrıdır. Sevdikleri oyunlara eklenen yeni özellikler ile daha keyifli vakit geçirebilirler. Bu anlamda kullanıcıları heyecanlandıran bir haber Rockstar Games cephesinden geldi ve Grand Theft Auto: Online için büyük bir yeniliğin yakın zamanda kullanıcılarla paylaşılacağı duyuruldu.

Yıllardır oyun dünyasının tanınmış isimlerinden birisi olmayı başaran Rockstar Games, Grand Theft Auto: Online ile ilgili haberlere bakılacak olursa bir süre daha konuşulacak.

Çıkış yaptığı dönemde satış rekorları kırarak listelerde birinciliğe yerleşen yapıt için uzun zamandır iyi bir güncelleme gelmiyordu. Sonunda Rockstar Games beklenen açıklamayı yaptı. Büyük bir güncelleme yakın zamanda beğeniye sunulacak.

Rockstar Games’in iddiası söz konusu güncellemenin bugüne kadarki “en büyük ve en derin” güncelleme olacağı yönünde. Grand Theft Auto: Online için hazırlanan güncellemenin adı Further Adventures in Finance and Felony.

Grand Theft Auto Online Güncellemesi! Grand Theft Auto Online Güncellemesi! Grand Theft Auto Online Güncellemesi! 813qgmlcuLL 1024x576

Grand Theft Auto Online Güncellemesi!

Peki beklenen güncelleme ne gibi yenilikler ile geliyor?

Oyunda artık nihai suç baronu olmaya çalışılacak ve bunun yanında VIP koltuğundan vazgeçilip CEO koltuğu için mücadele edilecek. Oyuncular için gereken önemli malzemeler de unutulmamış. Ofis seçenekleri ve yer altı dünyası için lazım olan çeşitli depolar da meraklılarının beğenisine sunulacak.

Suç dünyasına getirilen yenilikler ve oynanış şekillerinin yanı sıra The Pegassi Reaper adı verilen araç sayesinde farklı türdeki silah ve araçlara da yer verilmiş.

[ads1]Aynı zamanda aksiyonu tamamlayıcı öğeler de eksik bırakılmamış ve suç örgütlerinin ile beraber polislerle olan kıyasıya mücadele de oyuna eklenmiş.

Rockstar Games’in Further Adventures in Finance and Felony adını verdiği güncelleme 7 haziran tarihinde piyasa ile buluşacak.

Birçok hileye sahip olan Rockstar Games’in söz konusu güncelleme ile nasıl tepkiler alacağı ise merak ediliyor.