Bitcoin Cash Sıçrama Yaptı

Bitcoin Cash Sıçrama Yaptı Bitcoin Cash Bitcoin Cash Sıçrama Yaptı bitcoin cash

Bitcoin.com’un kurucu üyelerinden Emil Oldenburg yaptığı bir açıklama sonrası Bitcoin Cash aniden yükselişe geçti. Emil Oldenburg yaptığı röportajda soruları yanıtlarken aynı zamanda da kendi düşüncelerini paylaştı.

Bitcoin.com’un kurucu üyesi yaptığı açıklamada, Bitcoin’in bir süre sonra doyuma ulaşacağı ve teknolojisinin eski olmasından dolayı risk taşıyabileceği, yatırımcıların daha yeni teknoloji olan Bitcoin Cash’e yaptırım yapmalarının kendince daha doğru olabileceğini açıklamasının ardından, Kripto para yatırımcıları Bitcoin Cash’e yüklenmeye başladı.

Açıklamanın bu kadar büyük bir şekilde etki yapılacağı göz önünde bulundurulmuyordu. Ancak fırsatçı yatırımcılar açıklamadan saatler sonra kuru bir anda yükseltti. 20.12.2017 tarihinden itibaren Bitcoin Cash %60.1 değer arttı. Bu büyük sıçrama ilerleyen günlerde tekrar eder mi bilemiyoruz. Lakin görünen o ki bu şekilde birkaç açıklama daha gelmesi değerini katlayabileceğinin büyük bir göstergesidir.

Habere son verirken birkaç olaydan bahsetmek istiyorum, Bitcoin kendi başına artış yapabilmektedir. Açıklamalar vs. pek etkilememekte. Ancak Bitcoin Cash tamamen açıklama üzerine değer kazanan bir para birimi ilerleyen günlerde eski değerine düşebilir. Mantıklı olmak gerekirse Bitcoin.com’un kurucu üyesi Bitcoin Cash değilde IOTA alın deseydi o da değer kazanacaktı.

Selametle…