Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Bitcoin Cash Sıçrama Yaptı

Kripto Paralar 21 Aralık, 16:41'de eklendi 577 Görüntülenme

Bitcoin.com’un kurucu üyelerinden Emil Oldenburg yaptığı bir açıklama sonrası Bitcoin Cash aniden yükselişe geçti. Emil Oldenburg yaptığı röportajda soruları yanıtlarken aynı zamanda da kendi düşüncelerini paylaştı.

Bitcoin.com’un kurucu üyesi yaptığı açıklamada, Bitcoin’in bir süre sonra doyuma ulaşacağı ve teknolojisinin eski olmasından dolayı risk taşıyabileceği, yatırımcıların daha yeni teknoloji olan Bitcoin Cash’e yaptırım yapmalarının kendince daha doğru olabileceğini açıklamasının ardından, Kripto para yatırımcıları Bitcoin Cash’e yüklenmeye başladı.

Açıklamanın bu kadar büyük bir şekilde etki yapılacağı göz önünde bulundurulmuyordu. Ancak fırsatçı yatırımcılar açıklamadan saatler sonra kuru bir anda yükseltti. 20.12.2017 tarihinden itibaren Bitcoin Cash %60.1 değer arttı. Bu büyük sıçrama ilerleyen günlerde tekrar eder mi bilemiyoruz. Lakin görünen o ki bu şekilde birkaç açıklama daha gelmesi değerini katlayabileceğinin büyük bir göstergesidir.

Habere son verirken birkaç olaydan bahsetmek istiyorum, Bitcoin kendi başına artış yapabilmektedir. Açıklamalar vs. pek etkilememekte. Ancak Bitcoin Cash tamamen açıklama üzerine değer kazanan bir para birimi ilerleyen günlerde eski değerine düşebilir. Mantıklı olmak gerekirse Bitcoin.com’un kurucu üyesi Bitcoin Cash değilde IOTA alın deseydi o da değer kazanacaktı.

Selametle…

Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download micromax firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...