Asus’un Yeni Tablet Modelleri: Transformer 3 Ve Transformer 3 Pro

Asus'un Yeni Tablet Modelleri: Transformer 3 Ve Transformer 3 Pro Asus’un Yeni Tablet Modelleri: Transformer 3 Ve Transformer 3 Pro asus desktop wallpaper by artisanmoondesigns d4oxm5b

Asus firmasından kullanıcıları memnun edecek, piyasadaki rekabeti etkileyecek yeni modeller gelmeye devam ediyor. Şirket son olarak Transformer 3 ve Transformer 3 Pro adlı taşınabilir modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Asus uzun zamandır iş yaparken kullanılması için bazı tablet modelleri üzerinde çalışıyordu. Nihayet Transformer 3 ve Transformer 3 Pro adlı tabletler görücüye çıktı. Tabletlerin öncelikle dikkat edilen özellikleri arasında Windows 10 işletim sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Dokunmatik ekranı, taşınabilir klavyesi ile bu tabletler kişilere rahatça kullanım imkanı veriyor.

Transformer 3 ve Transformers 3 Pro’nun özellikleri ise şu şekilde:

*Tabletlerin ikisi de 12,6 inç büyüklüğünde ekrana sahipler. 2880×1920 değerleri ile oldukça iyi bir çözünürlük ve 275 ppi piksel yoğunluğu sunuyorlar.

Asus'un Yeni Tablet Modelleri: Transformer 3 Ve Transformer 3 Pro Asus'un Yeni Tablet Modelleri: Transformer 3 Ve Transformer 3 Pro Asus’un Yeni Tablet Modelleri: Transformer 3 Ve Transformer 3 Pro asus transformer 3 minijpg1464616947

Asus’un Yeni Tablet Modelleri: Transformer 3 Ve Transformer 3 Pro

*USB Type C ve Thunderbolt 3 bağlantıları ve aynı zamanda USB 3. İle HDMI portları da kullanılabilecek.

*Ses sistemi olarak Hormon Kardon hoparlörleri tercih edilmiş. Ve elbette beklenildiği gibi parmak izi okuyucuyla birlikte satışa çıkacaklar. Asus aksesuarlarını sevenler için tabletlerin Pen, Universal Dock, AudioPod, Universal Dock, vb aksesuarlara uygun şekilde üretildiğini de belirtelim.

[ads2]Transformer 3 Pro’nun özellikleri için ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Zira kalınlığı gerçekten dikkat çekiyor. Yalnızca 8,35 mm kalınlığa sahip cihaz 170 derecelik açılardan dahi harika bir görüntü sergileyerek kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

*i7 işlemcisi ve 2133 MHz 16 GB’lık RAM’i ile teknik özellikler açısından iyi bir profil çizen Transformer Pro 3’un bir alt modelinde ise 7.nesil Intel Core işlemci kullanılmış ve 512 GB’lık SSD ile 8GB RAM’ e sahip.

Asus firmasının bol seçeneklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu tabletleri istemeyenler için bir de Transformer Mini adlı bir model bulunuyor.  8,2 mm kalınlığında, 530 gram ağırlığında olan tablet ilgi çekebilir.

Son olarak fiyatlar ise şu şekilde belirlenmiş.

Asus Transformer 3 Pro: 999 dolar, bir diğer modeli 799 dolar.[adsx]