Apple Watch Series 2 İle Tanışın!

apple watch series 2 İle tanışın! Apple Watch Series 2 İle Tanışın! n1

Apple son günlerin en hareketli isimlerinden biri. Kullanıcılar tarafından dört gözle beklenen iPhone 7 lansmanı nihayet gerçekleştirildi ve merak edilen konular açıklığa kavuştu. Lansmanda yer alan ürünlerden biri de Apple Watch Series 2 idi. Ürünle ilgili detaylar haberimizde.

Apple uzun zamandır hakkında konuşulan, merak edilen akıllı telefonu iPhone 7’yi San Francisco’da düzenlediği bir etkinlikle tanıttı. Ancak haberimizin konusunu bir başka ürün Apple Watch serisine ait saat oluşturuyor. Geçtiğimiz yıl adını duyduğumuz akıllı saat lansman ile beraber tam olarak ortaya çıkmış oldu.

Şirket tanıtımını gerçekleştirdiği Apple Watch ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Apple Watch’ın bugüne dek üretilen akıllı saat modelleri arasında en sevilen ürünlerden biri olduğunun altı çizildi. Şimdi ise beğeniyle takip edilen bu ürün yenilenmiş olarak görücüye çıkıyor. Hem donanım hem tasarım anlamında değişikliklere sahne olan saat özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Apple-Watch-Series-2_1 apple watch series 2 İle tanışın! Apple Watch Series 2 İle Tanışın! Apple Watch Series 2 1

Önceki modellere nazaran güçlü bir işlemcinin tercih edildiği Apple Watch Series 2’de çift çekirdekli Apple S2 yer alıyor. Yeniliğin gerçekleştiği bir başka bölümde saatin ekranı oldu. Parlaklığı iki kat artırılan ve 1000 nite çıkarılan akıllı saatin bu sayede güneşli ortamlarda daha rahat kullanılması amaçlanıyor.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinde en merak edilen konulardan biri şüphesiz suya karşı dayanıklı olup olmamaları. Apple Watch Series 2 bu anlamda kullanıcıları mutlu edecek çünkü yenilenen yapısıyla 50 metre derinliğe kadar suya dayanabiliyor.

GPS modülü ile beraber satışa sunulacak olan Apple Watch Series 2, Nike+ ve HERMES ile beraber aynı zamanda Watch Edition sürümü ile alıcılarını bekleyecek. Akıllı saatin etiket fiyatı ise 1.3999 TL olarak belirlendi. Tasarım bölümünde paslanmaz çeliğin kullanıldığı ürün, seramik ve alüminyum kasa seçenekleri ile raflardaki yerini alacak.