Apple Watch 2 Nike+ Edition Satışa Çıkarılıyor!

Apple Watch 2 Nike+ Edition Satışa Çıkarılıyor! Apple Watch 2 Nike+ Edition Satışa Çıkarılıyor! AW1N  01

Beklenen gerçekleşti ve Apple’ın merak edilen Apple Watch 2 Nike+ Edition modelinin satışa sunulacağına dair haber geldi. Fiyatı ve satış tarihi ile ilgili detaylar ise haberimizde.

Bir süre önce Apple’ın merakla beklenen akıllı telefon modeli iPhone 7 tanıtılmış ve satışlarına başlanmıştı. iPhone 7 ile beraber duyurusu yapılan bir diğer cihaz ise Apple Watch Serisine ait modeldi. Apple ve Nike işbirliği ile ortaya çıkan Apple Watch 2 Nike+ Edition yakın zamanda satışa çıkarılacak.

İki şirketin ortak çalışması sonucunda geliştirilen Apple Watch 2 Nike+ Edition modelinin suya karşı dayanıklı bir yapısı var ve ayrıca GPS özelliğine de sahip. Bu haliyle oldukça ilgi çeken modelin ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacağı da belli oldu.

c7fc9_apple-liveblog0315 Apple Watch 2 Nike+ Edition Satışa Çıkarılıyor! Apple Watch 2 Nike+ Edition Satışa Çıkarılıyor! c7fc9 apple liveblog0315

Apple Watch 2 Nike+ Edition adı verilen modelin 28 Ekim tarihi itibariyle satışa sunulması bekleniyor. 38mm ile 42 mm olarak iki seçeneğe sahip olan cihazın Apple Watch 2 Nike+ modelinin 38mm ve 42 mm’lik modelleriyle de aynı fiyatta olacağı belirtiliyor. Hem Apple Watch 2 Nike+ hem de Apple Watch 2 Nike+ Edition benzer fiyatlarla piyasada yerini almış olacak.

Apple ve Nike’ın birlikte geliştirdiği Apple Watch 2 Nike+ Edition modelinin özellikleri arasında önceki 38mm ve 42mm cihazlarıyla aynı kasaya sahip olması yer alıyor. Renk olarak ise kullanıcılara siyah, yeşil ve gri tonlarındaki seçenekler sunulacak.

Daha önce geliştirilmiş olan modellerle Apple Watch 2 Nike+ Edition arasındaki fark ise yazılım kısmında ortaya çıkıyor. Nike+Edition modelinde koşu uygulaması ön yüklü bir şekilde satışa sunulacak. Yani sporcular için son derece kullanışlı bir cihaz üretilmiş diyebiliriz. Özel saat ve ara yüzlerle zenginleştirilen Apple Watch 2 Nike+ Edition birçok uygulama ile GPS özelliğinin faydalarını ortaya çıkaracak gibi görünüyor. Nike+ Edition modelinin çift çekirdekli işlemcisi de bulunuyor.