Açılmayan Bilgisayardan Verileri Kurtarma

Açılmayan Bilgisayardan Verileri Kurtarma Açılmayan Bilgisayardan Verileri Kurtarma acilmayan bilgisayardan veri kurtarma 810x417

Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda Windows güncellemelerinden kaynaklı olarak pek çok bilgisayar siyah ekran hatası vermektedir. Bilgisayarın açılışında siyah ekran hatası alıyorsanız.

Siyah Ekran Hatasını Gidermek İçin Aşağıdaki Konuyu Okuyunuz

Eğer olmazsa ve bilgisayarınız açılmıyor ise yapmanız gereken tek şey bilgisayara format atmaktır. Ancak ansızın böyle bir durumla karşılaştığınız için bilgisayar format atmanız durumunda tüm önemli veriler silinecektir.

Bunun çok kolay bir yolu var

En aşağıda vermiş olduğum link’ten öncelikle Mini XP adlı dosyamızı indirin.

İndirdiğiniz dosyayı herhangi bir flash belleğe boot edin.

Boot etmenizi kolaylaştırmak için İçerisine Usb Boot Programını da koydum. İndirdiğiniz dosya içerisinde resimli anlatım şeklinde programı kurma var. Resimden bakarak program sayesinde hemen Flash belleğinize indirmiş İSO dosyasını atarsınız.

BOOT YAPMA VİDEOLU ANLATIMI İÇİN OKUYUN

Usb boot ettikten sonra bilgisayarınızı Boot Menü Ayarlarından USB İLE BAŞLAMASINI sağlayınız.

Daha sonra bilgisayarınız anında XP olarak açılacaktır. Hemen başka bir usb ile masaüstünde var olan ya da C Diskinizde var olan her şeyi yedekleyebilirsiniz.

Bu işlem çökmüş bilgisayarlarda da işe yaramaktadır. Açılmayan bilgisayarlardan verinizi bu kadar kolay bir şekilde alabilirsiniz.

HEMEN DOSYAYI İNDİR MİNİ XP