Bilgisayar USB’yi Görmüyor!

404 Hatası ve Çözüm Yolları

Laptop Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Suya Düşen Telefon Nasıl Kurtarılır?

2017’nin merakla beklenen oyunları

Oyun 24 Şubat, 23:34'de eklendi

2017’nin merakla beklenen oyunları

2017 yılı oyun severler için güzel bir yıl olacak gibi duruyor. Geçtiğimiz yıl sevilen bir çok oyun yeni versiyonları ile karşımıza çıkmıştı.  Battlefield, Uncharted 4 ve Doom gibi oyunlar 2016 yılında oyun severlerin yüzünü güldürmüştü. Şimdilerde ise 2017 yılında oyun dünyasının yeni hediyeleri bekleniyor. İşte PC, PS4, Xbox One, ve Nintendo Switch‘e bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek oyunlar içinde dikkat çekenler ve piyasaya çıkış tarihleri…

  • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (Mart 2017) 

2017'nin merakla beklenen oyunları

Oyunun bu bölümünde hikaye Bolivya’da geçmektedir.  Burada uyuşturucu kartellerine karşı verilecek mücadele ile karşı karşıyayız. Yine oyunda birçok yenilik var. Mesela uyuşturucu kartelini sağ bırakıp diğer adamlarını öldürebiliyorsunuz.  Oyunun sloganı BİR GHOST OL diyebiliriz.

  • Star Trek Bridge Crew (Mart 2017) 

2017'nin merakla beklenen oyunları

Sanal gerçeklik oyunu olan Star Trek, bir gemide geçiyor. Bir Federasyon subayı olarak gemimizi yöneteceğiz, görevlere gideceğiz ve bunları arkadaşlarımızla beraber, sanal ortamda yapacağız. Oyun 3 farklı platformda olacak.

  • Sniper Elite 4

2017'nin merakla beklenen oyunları

Tüm zamanların en iyi keskin nişancı oyunu olarak karşımıza çıkan Sniper Elite, son oyunu ile dikkatleri yine üzerine çekecek gibi duruyor. Daha önceki oyunlarda bildiğiniz üzere Nazileri avlıyorduk. Bu versiyonda İtalya’da faşiştleri avlıyoruz.

  • Mass Effect: Andromeda (Mart 2017) 

2017'nin merakla beklenen oyunları

Uzun zamandır oyun severler tarafından merakla beklenen Mass Effect, önümüzdeki ay piyasaya sürülecek.

  • Uncharted 4: The Lost Legacy (2017, henüz çıkacağı ay açıklanmadı) 

2017'nin merakla beklenen oyunları

Naughty Dog’un “şimdiye kadarki en büyük hikaye genişlemesi” olarak nitelendirdiği Uncharted, oyun severlerin nutkunu tutacak. Oyunun kahramanları ise Chloe olacak, Nadine ise yardımcı rolde oynayacak.

  • God of War (2017, henüz çıkacağı ay açıklanmadı) 

2017'nin merakla beklenen oyunları

Sparta ordusu savaşa devam ediyor. Strateji severler oynamaya hazır olun. Kratos yaşlanmış olarak karşımıza çıkıyor. Ve meziyetlerini oğluna öğretmeye çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...