Windows bu diske yüklenemez. Seçilen disk GPT bölümü stilinde hatası çözümü

Boykot Edilen N11’den 10 Kasım ile ilgili Açıklama Geldi

TeamGram Nedir / TeamGram ile Satış Yapma

Ufo Mu Yağlı Radyatör Mü ?

YouTube’da Mesajlaşma Devri Başlıyor

İnternet 14 Mayıs 2016
999 Okundu

YouTube kullanıcılarını mutlu edecek yeni özelliğinin duyurusu yaptı ve uygulamada bundan böyle mesajlaşma içeriğinin de bulunacağını bildirdi.

YouTube’da izlenilen bir video beğenildiği takdirde başka bir uygulama üzerinden paylaşılıyordu. Yakın çevresine sevdiği bir görüntüyü izletmek isteyenler farklı uygulamaları açmak zorunda kalıyordu. Ancak duyurulan yeni özellik ile bu sıkıntının tarihe karışması bekleniyor. Yalnızca YouTube’un izin verdiği uygulamalar ile paylaşmak yerine direkt olarak YouTube içi mesajlaşma ile beğenilen videolar paylaşılabilecek.

3_d YouTube'da Mesajlaşma Devri Başlıyor

Durum kullanıcılar açısından büyük bir rahatlık sağlayacak. Şirkette uzun zamandır bu konuyla ilgileniyordu ve nihayet somut adımlar atıldı. Şu an için yalnızca bazı kullanıcılar ile test aşamasına getirilen yeni özellik, resmileştiği takdirde uygulama içi mesajlaşma ve sevdiğiniz videoları YouTube dışına çıkmadan paylaşma imkânını sunacak.

Kurulduğundan bu yana her geçen gün kullanıcı sayısını artıran ve popülerliğini devam ettiren YouTube yenilikleri ile de adından söz ettirmeye çalışıyor.  Son olarak üzerinde çalıştığı proje ile kişilere videoları Youtube uygulaması içinden paylaşabilme olanağı sunmayı amaçlayan site, bu sayede paylaşımların artacağını ve etkileşimlerin çoğalacağı yönünde fikirlere sahip. Ancak uygulamanın ne zaman resmilik kazanacağına dair bir bilgi henüz paylaşılmadı.

Youtube YouTube'da Mesajlaşma Devri Başlıyor

En büyük video paylaşım ağı olarak listenin zirvesinde yer alan YouTube’un bazı alanlarda geri kaldığını söyleyebiliriz. Çünkü Facebook, Instagram ya da Snapchat uygulamaları dahi video alanında kendilerini oldukça geliştirdiler. Bu durum YouTube’u zor durumda bıraktığı için haliyle yeni özellikler üzerinde çalışmaya sevk etti.

Geliştirilmesi beklenen özellikler arasında mobil sürüm de bulunuyor. Kişiler herhangi bir YouTube videosunu paylaşmak istediklerinde yalnızca e-mail ve diğer sosyal ağları tercih edebiliyor. Bu açıdan da eksikleri bulunan sitenin önümüzdeki günlerde ne gibi çalışmalara imza atacağını bekleyip göreceğiz.

Yazar Hakkında

Sosyal Hizmetler öğrencisiyim. Teknoloji alanında uzun zamandır haber editörlüğü ile ilgileniyorum. Yazıların okuyucu adına faydalı olması için elimden geleni yapıyorum.

Benzer İçerikler
Yorumlar
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...