Yeni Reklam Yüzü Nusret

Yeni Reklam Yüzü Nusret Yeni Reklam Yüzü Nusret nusret et tutkusu s 600x387jpg 728x728

Yeni Reklam Yüzü Nusret

Pişirdiği etler ve etlere serptiği tuzlar ile meşhur olan Nusret,  popülerliğini artırmaya devam ediyor. Dünyanın gündemini meşgul eden Türkiye’nin fenomeni Nusret Gökçe, reklam yıldızı olmaya hazırlanıyor.

Sosyal medyada kendine ait restaurantta çektiği etli videolar ile meşhur olan Nusret, dünyaca ünlü yıldızların bir anda göz bebeği olmuştu. Dünyanın hemen her yerinde ünlenen Nusret için karikatürler, grafitiler, resimler, videolar yapıldı.

Pirlo, Di Caprio, Ronaldinho, Puyol gibi dünyaca ünlü yıldızlar ile iç içe olmayan başaran Nusret, Türkiye’ye gelen tüm ünlülerin durağı olmayı başardı. Nusret’in bu kadar ünlü olmasının sebebi kendine has videolarının sosyal medyada popüler olmasıdır. Sosyal medyada paylaştığı videolar kısa sürede milyonlarca kez tıklanmaktadır. Hatta bu videoları taklit edenlerde olmaktadır.

İnstagram hesabında 4 milyon üzeri takipçisi olan Nusret, “SaltBae” lakabı ile grafitilere, resimlere, tshirtlere konuk olmuştur. Son olarak Monaco’da düzenlenen Laureus Ödülleri Töreni yani Sporun En İyileri Ödül Töreninde yer alan Nusret törenin en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştur. Tüm bu yaşananların ardından Nusret, hem yurtiçi hem de yurtdışından ünlü firmaların yüzü olması için teklifler alıyor. Nusret’in reklam yüzü olması konusunda özellikle bir firma çok ısrarcı. O firma bir Alman Otomobil Devi.

Nusret Reklam Yıldızı mı Oluyor?

Nusret Gökçe, yakaladığı popülerizmi her geçen gün artarak kullanmaya devam ediyor. Sıradan bir restaurant sahibiyken şimdilerde dev markaların reklam yüzü olması için yüz binlerce dolar teklif alıyor. Bu konuda Alman Otomotiv devi Porsche çok ısrarcı duruyor. Nusret, Porsche’nin yeni sezon arabalarının tanıtımı için aldığı teklifi kabul edecek mi bilinmez. Fakat kabul ederse ününe ün katarak yoluna devam edecek.

Kim bilir belki Porsche’leri de tuzlayan Nusret olur..[ads2]