Swarm Hesabı Nasıl Silinir ?

swarm hesabı silme Swarm Hesabı Nasıl Silinir ? swarm bilgedefteri

Pek çoğumuzun kullandığı yer bildirimi yapabildiğimiz Swarm uygulamasını dilerseniz tamamen silmeniz mümkün. Swarm hesabı silme işini nasıl yapabilirsiniz şimdi buna bakalım. Diğer pek çok sosyal medya uygulamasında yer alan hesabı dondurma özelliği bu uygulamada yer almıyor. Bu işlemi telefonunuzdan silmek istiyorsanız da ne yazık ki mümkün değil çünkü bu işlemi yapmak için telefonlarda hesap silme seçeneği yok dolayısı ile web üzerinden hareket etmeniz gerekiyor. Peki Swarm’ı silme işlemini nasıl yapacaksınız?

Swarm Hesabı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bilgisayarınızda internet tarayıcısı ile Foursquare adresine girin. Bu bağlantıda hesap silme bölümüne ulaşın ve Swarm hesap bilginiz ile sayfaya girin. Giriş yapmanızın ardından açılacak olan sayfa üzerinde “Swarm ve Foursquare’den neden ayrılıyorsun” sorusu gelecek ve size uygun olacak bir cevap ile yanıtlayın. Sayfanın alt bölümünde yer alan “Delete Account” ile de hesabınızı silin.

swarm hesabı silme Swarm Hesabı Nasıl Silinir ? swarm 1

Swarm hesabı silme

Eğer siteye Facebook uygulaması üzerinden girdiyseniz bu silme butonunu görmeyebilirsiniz çünkü bunun için de bir şifre belirmeniz gerekmektedir. Swarm hesabı silme işlemini gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar var. Özellikle yalnızca web sitesi üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilmektesiniz.

Bu da size ne yazık ki telefon ya da tablet ile bu işlemi yapamayacağınız anlamını vermektedir. Diğer sosyal ağlar ile giriş yaparak hesabı silmek istediğinizde de yine sorun yaratabilir dolayısı ile sosyal medya aracılığını kullanmak yerine web sitesinden direkt olarak giriş yapıp, kendi şifrenizi kullanarak dilediğiniz işlemi kolayca yapmanız en pratik ve kolay olanı olacaktır.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Swarm hesabı silme işlemi gerçekleştirdiğinizde geri dönülmez olarak bu iki uygulama hesabını ve bu hesaplarda yer alan bütün bilgileri de silip, teknoloji tarihinizin derinliklerine gömmüş olacaksınız.