Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Sosyal Medyanın Mükemmel Faydası

Güncel 22 Haziran, 22:56'de eklendi 9654 Görüntülenme

Özer AKYÜZ Çanakkale’de geçirdiği kaza sonucu tedavisi için 219 bin liralık paranın 9 bin lirası kısa süre içerisinde eşinin sosyal medya üzerinden yaptığı bağış kampanyası ile toplandı. O kadar çok yardım edildi ki kaza geçiren Özer AKYÜZ’ün eşi yine sosyal medya aracılığı ile canlı yayın açarak bağış yapan herkese teşekkür etti.

Geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 37 yaşındaki Özer AKYÜZ için eşi Valilikten izin alarak yardım kampanyası başlattı. Valilik çiftin yardım kampanyasına olumlu yanıt verdi ve 1 yıl boyunca makbuz vermek şartı ile yardım kampanyasını onayladı.

Çanakkale – Bursa istikametine giderken kontrolden çıkarak şarampole yuvarlanan araç sürücüsü Mutlu ÇETİN yaşamını yitirirken şahsın yanında bulunan Özer Akyüz ise çok ağır bir şekilde yaralandı. 1 çocuk babası olan Akyüz uzun süre komada kaldı ancak hayata tutunmayı başardı.

FACEBOOK’TAN YARDIM İSTEDİ

Zeynep AKYÜZ eşi için Facebokk üzerinden yaptığı paylaşımlarla yardım kampanyası oluşturdu kısa sürede birçok kişiye ulaşmayı başaran Zeynep AKYÜZ lazım olan 219 bin liranın 9 bin lirasını toplamayı başardı ve eşini tedavi görmesi için hemen rehabilitasyon merkezine işlemlerini yaptırarak yatışını sağladı. Daha sonra gelen yardımlara teşekkür etmek amacıyla Facebook üzerinden canlı yayın yapan çift göz yaşlarını tutamadı ve bağış yapan herkese çokça teşekkür ettiler. Çiftin “TR81 0006 4000 0012 3001 9087 18” işbankası hesap numarası üzerinden yardım toplama kampanyası devam etmektedir.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free
download micromax firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...