Sosyal Medyanın Mükemmel Faydası

Sosyal Medyanın Mükemmel Faydası Sosyal Medyanın Mükemmel Faydası Sosyal Medyanın Mükemmel Faydası canakkale esine yardim edenlere sosyal medyada 8550884 4309 m

Özer AKYÜZ Çanakkale’de geçirdiği kaza sonucu tedavisi için 219 bin liralık paranın 9 bin lirası kısa süre içerisinde eşinin sosyal medya üzerinden yaptığı bağış kampanyası ile toplandı. O kadar çok yardım edildi ki kaza geçiren Özer AKYÜZ’ün eşi yine sosyal medya aracılığı ile canlı yayın açarak bağış yapan herkese teşekkür etti.

Geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan 37 yaşındaki Özer AKYÜZ için eşi Valilikten izin alarak yardım kampanyası başlattı. Valilik çiftin yardım kampanyasına olumlu yanıt verdi ve 1 yıl boyunca makbuz vermek şartı ile yardım kampanyasını onayladı.

Çanakkale – Bursa istikametine giderken kontrolden çıkarak şarampole yuvarlanan araç sürücüsü Mutlu ÇETİN yaşamını yitirirken şahsın yanında bulunan Özer Akyüz ise çok ağır bir şekilde yaralandı. 1 çocuk babası olan Akyüz uzun süre komada kaldı ancak hayata tutunmayı başardı.

[ads1]

FACEBOOK’TAN YARDIM İSTEDİ

Zeynep AKYÜZ eşi için Facebokk üzerinden yaptığı paylaşımlarla yardım kampanyası oluşturdu kısa sürede birçok kişiye ulaşmayı başaran Zeynep AKYÜZ lazım olan 219 bin liranın 9 bin lirasını toplamayı başardı ve eşini tedavi görmesi için hemen rehabilitasyon merkezine işlemlerini yaptırarak yatışını sağladı. Daha sonra gelen yardımlara teşekkür etmek amacıyla Facebook üzerinden canlı yayın yapan çift göz yaşlarını tutamadı ve bağış yapan herkese çokça teşekkür ettiler. Çiftin “TR81 0006 4000 0012 3001 9087 18” işbankası hesap numarası üzerinden yardım toplama kampanyası devam etmektedir.