Serinlemek İsteyen 5 Kişi Hayatını Kaybetti

Serinlemek İsteyen 5 Kişi Hayatını Kaybetti Serinlemek İsteyen 5 Kişi Hayatını Kaybetti Serinlemek İsteyen 5 Kişi Hayatını Kaybetti sanliurfa da 5 kisi serinlemek isterken bogul 3 8558687 o

Son günlerde hava sıcaklığı mevsim normallerinin oldukça üzerinde seyrettiği Şanlıurfa’da serinlemek isteyen 5 vatandaşımız girdikleri suda boğularak hayatını kaybetti.

Bugün gerçekleşen olayda Şanlıurfa’nın Harran ve Birecik ilçelerinde aşırı sıcak havada serinlemek amacıyla suya giren 5 kişi boğularak hayatını kaybetti.

2 ARKADAŞ

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarında 14 yaşındaki Hasan Yürekli ile 16 yaşındaki Bilal Mol biriken su göledine serinlemek için girdikten sonra boğularak hayatlarını kaybettiler.

sanliurfa-da-5-kisi-serinlemek-isterken-bogul-4-8558687_o Serinlemek İsteyen 5 Kişi Hayatını Kaybetti Serinlemek İsteyen 5 Kişi Hayatını Kaybetti sanliurfa da 5 kisi serinlemek isterken bogul 4 8558687 o

Aynı Saatlerde

Aynı dakikalarda bu sefer Birecik ilçesinde serinlemek için Fırat Nehrine giren 17 yaşındaki Hakan CANPOLAT ile yaşıtı Müslüm BOZKURT iyi yüzme bilmedikleri için boğularak hayatlarını kaybettiler.

Sıcaklıkların dahada artacağı son günlerde vatandaşlarımızın daha dikkatli olması konusunda vatandaşlarımızı yetkililer uyarıyor.