Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Opera VPN Android Çıktı

Yazılım 26 Ağustos, 01:01'de eklendi 2065 Görüntülenme

Arama motorları kullanıcıların işlerinin büyük bir kısmını yükleniyor diyebiliriz. Hal böyle olunca ortaya da kıyasıya bir rekabet çıkıyor. Tarayıcı seçenekleri arasında Google başı çekerken ardından birçok isim geliyor. Bunlardan biride Opera. Opera’nın kendisini geliştirmek adına paylaştığı son yenilik Android kullanıcılarına yönelik ücretsiz VPN servisi oldu.

Her ne kadar rakiplerinin sahip olduğu popülariteye ulaşamamış olsa da yine de kullanıcılar arasında tercih edilme sayısı bir hayli yüksek olan Operanın yeni özelliklerinin dikkat çekip çekmeyeceğini ise yakın zamanda görebileceğiz. Bu anlamda Opera kullanan iOS ve masaüstü sahipleri şimdiye dek bir adım öndeydi zira VPN servisi ilk onlara sunulmuştu. Eksikliği gidermek isteyen Opera yetkilileri çalışmalarını tamamlayarak Android kullanıcılarının da bu hizmete kavuşmasını sağladı.

WHAT WEB DEVELOPERS SHOULD KNOW ABOUT OPERA MINI opera vpn android Çıktı Opera VPN Android Çıktı WHAT WEB DEVELOPERS SHOULD KNOW ABOUT OPERA MINI 1024x576

VPN servisinin özelliklerine gelecek olursak en başta ücretsiz şekilde kullanıcıların hizmetinde diyebiliriz. Daha sonraki en dikkat çeken ayrıntı ise sınırlama barındırmaması. Operanın böylelikle başarısını garantileme yolunda olduğunu söylemek mümkün. VPN uygulamasını yükledikten sonra aktifleştirme seçeneğinin kullanılmasıyla beraber mobil internet kullanımında güvenli bir alana sahip olunabileceği söyleniyor.

Tarayıcılar çeşitli özellikleri bünyesine ekleyerek teknoloji ve internet alanında söz sahibi olmaya çalışırken Google, Opera ve Yandex gibi isimleri kullananlar karlı çıkıyor. En nihayetinde oluşan rekabet müşterilere yarıyor.

Peki, Opera’yı gündeme taşıyan son nokta VPN servisi hangi ülkelerde kullanılabilecek? İsmi geçen ülkeler Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Hollanda ve Almanya. Elbette her uygulamada avantajların yanı sıra bir takım tehlikelerde mevcut. Uygulamaları indirirken ekranda beliren uyarılar bu durumu kullanıcılara haber veriyor. Opera VPN servisinde göz önünde bulundurulması gereken noktalar ise kullanıcı verilerini depoluyor olması. Ayrıca elde edilen bu verilerin üçüncü parti şirketlere satılması da ihtimaller dahilinde. O yüzden bu gibi uygulamaları kullanırken dikkatli olmakta fayda var.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
online free course
download lenevo firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...