Milli Piyango Çekilişlerinde Hile Yapıldığına Dair İspat Yayınlandı

Milli Piyango Çekilişlerinde Hile Yapıldığına Dair İspat Yayınlandı milli piyango Milli Piyango Çekilişlerinde Hile Yapıldığına Dair İspat Yayınlandı milli piyango

Milli Piyango belki de kurulduğu günden itibaren hakkında birçok şaibe, asıllı ya da asılsız bilgi paylaşımı yapılmıştır.

Tamamen şans olduğuna inanılan ve oynayan insanların belirli rakamları tutturması halinde büyük para ödülünün sahibi oluyor. Sistem yıllardır bu şekilde, belki oyunların adı değişmiştir, belki yeni oyunlar ya da yeni kurallar eklenmiştir, ancak oyunun asıl oynanışı bu.

Geçtiğimiz haftalarda Youtube üzerinden henüz kimliği belirlenemeyen bir kullanıcı tarafından paylaşılan içerik büyük yankı uyandırdı. Videoda, video sahibi düzmece olduğunu iddia ettiği Sayısal Loto‘nun kazanan kuponlarını, Milli Piyango’nun Resmi İnternet Sitesi üzerinden indirerek Photoshop teknikleri ile ifşa ediyor.

Video sahibi tarafından yapılan detaylı açıklamalar ve profesyonel Photoshop terimleri dikkat çekiyor.

Milli Piyango Kazanan Biletleri Kaldırdı !!!

Video sahibi tarafından yayınlanan İspat Videosunun sosyal medyada büyük yankılar uyandırması, paylaşılan biletlerde yapılan hilelerin ifşa edilmesinin ardından Milli Piyango kazanan biletlerin fotoğraflarını sildi.

Silinen fotoğraflardan sonra herhangi bir açıklama yapılmaması ise; kullanıcılardan 2. büyük tepkiyi gördü.

Lafı daha fazla uzatmadan Gizli Adalet kullanıcı adlı Youtube hesabının paylaşmış olduğu İspat Videosunu sizlere sunuyoruz.

Umuyoruz ki resmi bir açıklama yapılır…

Son Dakika Milli Piyango’da Yeni Atama Yapıldı 01.03.2019

Belki başka nedenlerden belki de yayınlanan ispat videosunun ardından Milli Piyango Genel Müdürü Muammer Çolak görevden alındı. Yerine Bekir Yunus Uçar atandı.

Bu haber sonrası verilen tepkiler 3 kat büyüyecektir. [ads2]