Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

Microsoft Şikayetlerinizi Dinlemeye Hazırlanıyor!

Yazılım 28 Ağustos, 15:20'de eklendi 1318 Görüntülenme

Teknoloji firmaları son model ürünler için çalışmalarını sürdürürken müşterileri memnun edebilmek için farklı yöntemleri de deniyorlar. Bunun son örneği Microsoft cephesinden geldi. Şirket müşterilerle yakından ilgilenme ve sorunlarını dinleme kararı alarak bu anlamda önemli bir adım attı.

Microsoft dünyanın en güçlü şirketleri arasında gösteriliyor. Yüksek rakamlarla sık sık adı duyulan Microsoft bu defa müşteri odaklı bir çözümle gündeme geldi. Kullanıcıların sorunlarını önemsediğini gösteren Microsoft, şirket yetkililerinin onlarla görüşerek sorunlarını dinlemesi gerektiğiyle ilgili bir karar aldı.

Microsoft konuyla ilgili detayları blog yazısında duyurdu. Her alanda olduğu gibi kendi ürettikleri teknolojiyle ilgili sıkıntı yaşayan müşterilerin sorunlarıyla ilgilenecekleri ifade edildi. Böylece kişiler ile yapılacak görüşmeler sonrasında sorunun kaynağı tespit edilerek çözüm bulunabilmesi hedefleniyor. Bunun için uygulanacak yöntemlerde yavaş yavaş belirleniyor. Çevrim içi sistemler sayesinde Microsoft ve müşteriler iletişim kurabilecekler. Şirket kişilerle doğrudan ilgilenerek ileride yaşanabilecek problemlerinde önüne geçmeyi planlıyor.

Microsoft_CES_2009 microsoft Şikayetlerinizi dinlemeye hazırlanıyor! Microsoft Şikayetlerinizi Dinlemeye Hazırlanıyor! Microsoft CES 2009 1024x682

Elbette getirilecek çözüm hem kurumsal hem de bireysel olacak. Yani şirketler ve kişilerle iletişim güçlendirilecek, sorunlar dinlenerek sonuca ulaşılması hedeflenecek. Haberin detaylarında birçok uygulamada yer aldı. Bunlar arasında Skype, Xbox ve Office gibi çok bilinen isimler bulunuyor. Ayrıca bir de yardım merkezinin çözüm ile ilgili katkılarının olması bekleniyor.

Müşterilerin karşılaştıkları sorunları dinleyerek onlara yardımda bulunmayı hedefleyen Microsoft’un da kırmızı çizgileri var. Şayet uygun olmayan, yasa dışı ifadeler kullanılacak olursa şirket tarafından dikkate alınmayacak. Microsoft’un getireceği iletişim platformunda yalnızca şikâyetler dinlenmeyecek, aynı zamanda müşterilerin önerileri üzerinde de durulacak. Konuyla ilgili Microsoft Online Güvenlik Şefinin yaptığı açıklamada bunu doğrular nitelikte. Şef Jacqueline Beauchere; Microsoft kullanıcılarının getirecekleri önerilerin şirket açıcısından değerli olduğunun, gelecekte atılacak adımların daha sağlam olmasına katkıda bulunacağının altını çizdi.

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy course download free
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...