Lenovo Y700 Dizüstü Bilgisayar İnceleme

Lenovo Y700 Dizüstü Bilgisayar İnceleme Lenovo Y700 Dizüstü Bilgisayar İnceleme lenovo y700

Dizüstü bilgisayar dünyasının lider firmalarının başında olan Lenovo, her geçen gün portföyüne yeni cihazlar ekliyor. Lenovo Y700 dizüstü bilgisayar güzel tasarımının yanı sıra yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

Lenovo İdeapad Y700 dizüstü bilgisayar, çerçevesiz 1920×1080 piksellik 15.6 inçlik Full Hd ekranı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Film izlerken, oyun oynarken adeta o hazzı sizlere hissettiriyor. Ayrıca ekran yansıma önleyici özelliği ve 180° görüş açısı ile de sizleri mutlu ediyor.

Yine Nvdia paylaşımsız grafik kartı ve 4 gblık kapasitesi ile her türlü işlemi saniyeler içerisinde donmadan, kasmadan yapma imkanı sağlıyor.

Dolby® Home Theater® ses teknolojisi ve dahili JBL® stereo hoparlör ile surround ses kalitesinin tadını çıkarabileceğiniz Lenovo Y700 ayrıca farklı bir soğutma sistemine sahip. Özel tasarıma sahip fan sistemi sayesinde ne kadar yüksek kapasiteli işlem yaparsanız yapın otomatik olarak fan hızını ve sıcaklığı revize ederek kullanıcılar için üstün performans sağlıyor.

Birçok Lenovo notebook gibi aydınlatmalı klavye seçeneği ilen gelen Y700 ayrıca yine 3D kamera seçeneği ile teknolojiyi ayaklarınıza taşıyor. Intel® RealSense™ 3D Kamera ile oyun, video, sohbet ve dahası birçok konuda sizlere başka bir boyuta taşıyor.

Lenovo İdeapad Y700, 1 terabayt harddisk ve 256 gigabyte SSD ile bilgisayarınızı saniyeler içinde açmanızı sağlıyor. Ayrıca veri aktarımını üst düzeye taşıyor.

6. nesil dört çekirdekli turbo boost ile 3.5 ghz kadar çıkabilen İ7 işlemci ve DDR4 16 gb ram kapasitesi ise kullanıcıların yüzünü güldürüyor. USB 3.0, HDMI ve SD Kart gibi ekstra aksesuar seçeneklerini sizlere sunuyor.

Lenovo İdeapad Y700 dizüstü bilgisayar kullanıcılarına üstün teknolojiye yukarıdan bakma fırsatı veriyor.

Lenovo İdeapad Y700 dizüstü bilgisayar Türkiye satış fiyatı ortalama 6 bin tl1300 dolar civarında olup hemen her yerden temin edebileceğiniz bir cihazdır.[ads2]