Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Havuz Malzemeleri ve Havuz Kimyasalları

iOS 10.3 Beta 2 sürümü yayınlandı!

Pc & Donanım 9 Şubat, 22:33'de eklendi 656 Görüntülenme

iOS 10.3 Beta 2 sürümü yayınlandı!

iOS işletim sistemi için yeni bir güncelleme yayınlandı. iOS 10.3 için ikinci beta sürümü yayınlandı. Yayınlanan bu güncelleme son dönemin önemli güncellemelerinden. Peki iOS 10.3 ikinci beta güncellemesinin önemi ne? Bu güncellemede neler var? iOS 10.3 Güncellemesi nasıl yapılır? Bütün bu soruların cevabı yazımızın devamında.

iOS kısa aralıkla devamlı güncellemeler yayınlıyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yayınlayan iOS, yine kullanıcılarını hüsrana uğratmışa benziyor. iOS 10.3 sürümünden büyük beklentileri olan kullanıcılar ortaya çıkan gerçeklerden sonra hayal kırıklığına uğramıştı. Şimdi ise iOS 10.3 Beta 2 sürüm güncellemesi ile beklenen etki yapılabilecek mi göreceğiz..

iOS 10.3 Beta 2 Yenilikleri

Toplamda 750 mb civarı bir boyuta sahip olan iOS 10.3  güncellemesi , bir önceki sürümden farklı olarak bir çok hatadan arındırılmış daha stabil bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Anlayacağınız bir önceki güncellemeden tek farkı hataların giderilmiş olması diyebiliriz. Zaten kullanıcıların ve eleştirmenlerin en çok şikayetçi oldukları noktada buydu. Gelen tek yenilik Find My Airpods özelliği oldu. Kulaklıklarınız kaybolduğundan kolayca bulabilmeniz için yeni bir programcık diyebiliriz. Ek olarak da yaşanan donma sorunları çözmek için yeni geliştirmelerde yayınlandı.

Yeni beta sürümü ile birlikte iOS sistemler bir uyarı vermeye başladı. Eski 32 bit uygulamaların gelecek iOS sürümleri ile çalışmayacağını belirten bu uyarı, Apple’ın daha önce açıkladığı gibi sadce 64 bit uygulamalara yöneldiğini de gösteriyor.

iOS 10.3 Beta 2 güncellemesini nasıl yüklerim?

Öncelikle iOS Beta 2 güncellemesini yükleyebilmeniz için geliştirici olmanız ve cihazınızın UDID kaydı bulunması da gerekmektedir. Eğer Apple geliştirici programına kayıtlıysanız indirme işlemini doğrudan  gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için Ayarlar-Genel-Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek iOS 10.3 Beta 2 güncellemesini yükleyebilirsiniz.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
download lava firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...