Huawei Fit Akıllı Saatin Özellikleri Ve Fiyatı!

Huawei Fit Akıllı Saatin Özellikleri Ve Fiyatı! Huawei Fit Akıllı Saatin Özellikleri Ve Fiyatı! Huawei Fit ProductPhotoD Orange 20160913

Giyilebilir teknoloji ürünlerine yapılan yatırımlar her geçen gün artıyor. Özellikle Uzak Doğu ülkelerinde bulunan firmalar tarafından geliştirilen cihazlar dikkat çekiyor. Son olarak Huawei’de ürettiği yeni akıllı saati Fit’i görücüye çıkardı.

Çinli teknoloji firması Huawei ürün yelpazesine bir cihaz daha ekledi. Giyilebilir teknoloji alanına dahil ettiği akıllı saati Fit’i resmen duyuran şirket kullanıcıların beğenisine sundu.

Teknoloji gerek otomobil gerekse giyilebilir ürünler anlamında son zamanlarda bir hayli gelişti diyebiliriz. Şirketlerin kendi cihazlarını geliştirmesi sonucunda akıllı saat seçenekleri de arttı. Çin merkezli ünlü akıllı telefon üreticisi Huawei’de Fit isimli saatinin tanıtımını yaptı.

Akıllı saat genel hatlarıyla incelendiği zaman fitness alanında kullanılması için daha uygun olduğu görülüyor.

huawei-fit Huawei Fit Akıllı Saatin Özellikleri Ve Fiyatı! Huawei Fit Akıllı Saatin Özellikleri Ve Fiyatı! Huawei Fit

Huawei Fit Akıllı Saatin Özellikleri Ve Fiyatı

Çinli firmanın geliştirdiği saatin özellikleri arasında hem yürüyüş hem de uyku esnasında kişinin hareketlerini izlemesi yer alıyor. Ayrıca kalori hesaplayabilen Huawei Fit aynı zamanda adım sayıyor ve uyku süresini ölçebiliyor. Akıllı saat işletim sistemi olarak Android ve iOS ile uyumlu şekilde çalışabiliyor ve şirketin uygulaması ile arasında eşleşme sorunu yaşanmıyor.

Tasarım anlamında saatin ekranı 1.04 inç büyüklüğünde seçilmiş. Yuvarlak hatları ile dikkat çeken ekranın 208×208 piksel çözünürlüğü mevcut. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra saat gelen aramaları ve mesajları kullanıcıya ulaştırabiliyor.

Bataryası 80 mAh kapasiteli olan Huawei Fit bir aya kadar bekleme süresi ile beraber meraklılarına sunuluyor. Cihaz sahiplerinin kullanım tercihine bağlı olarak tam şarj edildikten sonra 6 gün boyunca kullanılabiliyor.

Çin merkezli telefon üreticisinin Huawei Fit adlı saatinin IP68 sertifikası bulunuyor ve suya karşı dayanıklı olduğu belirtiliyor. Saatin ağırlığı ise 35 gram. Almak isteyenlere 4 ayrı renkte sunulan akıllı saatin etiket fiyatı ise 129.99 dolar olarak belirlendi.