.Crypt ve .Encrypted Virüslerini Temizleme Kesin Çözüm

.Crypt ve .Encrypted Virüslerini Temizleme Kesin Çözüm .crypt ve .encrypted virüslerini temizleme kesin Çözüm .Crypt ve .Encrypted Virüslerini Temizleme Kesin Çözüm cryptolocker fidye virusu tekrar gorundu5ecf22466b86ac292731

.Crypt ve .Encrypted Virüslerini Temizleme Kesin Çözüm başlığı altında son zamanlarda çoğu insanının başına dert olan bir virüsten kurtulmanın yollarından bahsedeceğiz. Bu haftaki konularımızı virüslerden temizleme paylaşımları ile geçirmeyi planlıyoruz. Halk arasında fidye virüsü olarak adlandırılan trojanlar insanların tüm dosya ve klasörlerini maalesef şifreliyor ve şifrenin açılması karşılığında sizlerden güzel bir miktarda para istiyor.

Virüslerin bu özelliklerinden dolayı halk arasında fidye virüsü olarak adlandırılmaktadır. Fidye virüslerinin çok rant sağlamasının ardından tüm kara hackerlar duruma el attılar ve çeşitli birçok şifreleme virüsü ürettiler. Virüslerin tamamen mantığı şifreleme üzerine çalışmaktadır. İşin kötü tarafı ise bazı antivirüs yazılımları maalesef bu trojanları virüs olarak algılayamıyor.

Virüs sistemde kendini oldukça sağlam gizlemektedir. Klasörlerinizi ve dosyalarınızı başka bir bilgisayara da aktarsanız maalesef virüsü temizlemeden kurtulamazsınız. Başka bilgisayara kopyalayım oradan açarım işi olmuyor. [ads1]Sakın bu şekilde bir yöntem denemeyiniz. Aksi taktirde diğer bilgisayarında sonunu hazırlayabilirsiniz. Fidye virüsleri sadece bir tanesi hariç dosyalarınızı silmez sadece farklı farklı şifreleme yöntemleri kullanırlar. Bu konuda işiniz rahat olsun. Bu devirde bir şifreleme yöntemi geliştirildi ise onu çözecek illa ki sistem er ya da geç ortaya çıkar.

Öncelikle şunu belirteyim konu altında vermiş olduğum program %100 çalışmaktadır. İçiniz rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Program kullanımı oldukça ve oldukça basit.

Program Kaspersky tarafından üretilmiş ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Kaspersky bu yardımsever davranışından dolayı tebrik ediyoruz.

ÖNEMLİ

Bilgisayarınıza bulaşan virüsün dosyalara koyduğu uzantı temizleme yapabilmek için çok önemlidir. Bu konu altında paylaşın program ile dosya uzantısı .Crypt ve .Encrypted olarak biten fidye virüslerini temizleyebilirsiniz.

Diğer fidye virüs uzantıları için her konu ayrı ayrı paylaşılacaktır.

UYARI

.crypt uzantısı için %100 çözüm sağlamaktadır.

.encrypted uzantısı için bazen işlem yapmaktadır bazen ise yapmamaktadır. Bunun sebebi sürekli farklı yöntem kullanılmış olduğundan kaynaklanıyor ve siz yinede deneyiniz.

İNDİR

Belirtilen Fidye Virüs Temizleme Programını İndirmek İçin Tıklayınız