Çin Alışveriş Siteleri

Çin Alışveriş Siteleri Çin alışveriş siteleri Çin Alışveriş Siteleri online alisveris 1

Ülkemizde vergilerin çok yüksek olması, kargo fiyatlarında aşırı artış olması sebebi ile birçok tüketici yurt dışından ürün getirmeyi elbet düşünmüştür. Bu makalemizde sizlere alışveriş yapabileceğiniz Çin alışveriş sitelerinden bahsedeceğiz. Çin’den alışveriş denilince herkes duraklayarak ‘Yok Daha Neler‘, gibi bir tepki verebilir ya da ‘İçinden Salatalık Çıkar’, ‘Ürünü Göndermezler’ ,’Kazık Yeriz‘ gibisinden tepkileri de olumlu karşılıyorum ve destekliyorum. Eğer alışveriş taktiğini bilmiyorsanız elbette sizlerde bu tür olayla karşı karşıya gelebilirsiniz. Çin Alışveriş Siteleri ve çin alışveriş siteleri taktiğini öğrenelim.

Sadece bu konuda sizlere bazı alışveriş sitelerinden bahsedeceğim. Çin sitelerinden alışveriş nasıl yapılır ve alışveriş taktikleri nelerdir? bunlardan daha sonraki konumuzda bahsedeceğiz ve sizleri de bu konu hakkında bilgilendireceğiz. Yurtdışı ürün limiti hakkında yine daha sonraki konularda bilgi vereceğiz.

Çin alışveriş siteleri nin güzel bir yanı Ücretsiz Kargo olmasıdır. Evet yanlış okumadınız kargolar kapınıza kadar getiriliyor ve hiçbir ücret alınmıyor. Türkiye içi kargo ücreti varken Çin’den nasıl ücret alınmaz diye boş yere kafanızı yormayın sistem orada bu şekilde. Kargo hangi firma ile geliyor gibi sorular kulağıma geliyor.

Kargolar PTT kargo ile kapınıza kadar geliyor, teslim ediliyor ve hiçbir ücret alınmıyor. İşte Kargo Takip Adresi.

PTT KARGO TAKİP = TIKLA

Kargolar ortalama minimum 15 gün maksimum 30 gün içerisinde size ulaşır. Bu durum gemilerin kalkış zamanına ya da uçaklara verilmesine göre değişiklik gösterebilir.

 

İŞTE BAZI ALIŞVERİŞ SİTELERİ…

www.buyincoins.com Güvenilir Ödeme Sistemi Paypal bulunan ve “Türkçe” desteği sayesinden diğer tüm Çin Menşei alışveriş sitelerinden her zaman Bir Adım önde olan. Çok uygun fiyatlara alışveriş yapabileceğiniz bir portal. Türkiye için facebook hesabı üzerinden kampanyaları takip edebilir ve indirimli ürünleri alabilirsiniz. Yine Facebook adresleri üzerinden Türkçe destek alabilir ve soru sorabilirsiniz.Site hakkında inceleme ve tanıtım için tıklayınız

[ads2]

www.focalprice.com  Severek alışveriş yaptığım sitelerden biridir. Giyim ve Teknoloji ürünleri karışık olarak verilmektedir. Çoğu sitede böyledir. Ancak mutlaka sitelerin birinde biri ağır basmaktadır. Kol saatleri ve telefon aksesuarları çok ucuzdur. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Almışken değişik değişik 10 adet saat alın mesela değişik olarak takınırsınız. O kadar ucuz 🙂

www.dx.com       Ürün çeşidi oldukça fazla bir sitedir. Elektronik ve hırdavat ürünleri oldukça ağırlıktadır. Kargo süresi burada biraz daha uzundur. Ancak Türkiye fiyatları ile kıyaslama yaptığımızda oldukça ucuzdur. Ücretsiz kargo olması tabii ki büyük artısı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

[ads2]

www.aliexpress.com En çok sevdiğim ve beğendiğim bir sitedir. Her çeşit ürünü bulabilirsiniz. Tabiri caiz ise bin bir çeşit ürün mevcuttur. Fiyatları da oldukça uygundur ve ücretsiz kargo. Elektronik cihazlar ve ürünler kozmetik ve giyim aksesuarlarına göre oldukça fazla ve uygun fiyattadır. Rahatla alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir. Yaklaşık 2000$’a kadar alışveriş yaptım hala da yapıyorum.

www.tinydeal.com Burasıda çok sevdiğim bir sitedir. Elektronik ürünler ve kozmetik ürünler ağırlıklı olarak satılmaktadır. Telefon aksesuarları, oto aksesuarları ve bunların yanında ilginç pratik ürünler bulunmaktadır. Daha çok pratik ve hayatı kolaylaştıran eğlence ürünleri satılmaktadır. Televizyonlarda satılan Tv Shop ürünlerinin %99’u burada çok uygun fiyata ve ücretsiz kargo olarak bulunmaktadır. Çin alışveriş siteleri arasında en çok Tv shop bulunan sitedir.

www.everbuying.com Çin alışveriş siteleri arasında Giyim alanında alışveriş yapabileceğiniz bomba sitelerden birisidir. Giyim, takı ve aksesuarlar oldukça fazla ve bol çeşidi vardır. Diğer sitelerde olduğu gibi ücretsiz kargodur.

www.espow.com Özellikle ayakkabı lazımsa bakmanızı istediğim bir Çin alışveriş sitelerindendir. Giyim, kozmetik,ayakkabı ve çanta konusunda fazla ürünleri mevcut ve kargo ücretsizdir. Tabii ki fiyatları her zaman olduğu gibi Türkiye’den çok çok ucuzdur.

 

Daha sonraki konumuzda Yurt dışından ürün getirirken karşılaşacağımız fiyat kotası.

Maksimum Ne Kadarlık Ürün Getirtebiliriz ve Çin’den Verilen Siparişlerin Limiti Nedir ?

Çin sitelerinden nasıl alışveriş yapılır ? Çin siteleri alışveriş taktikleri.

Gümrük fiyat kotası nedir ve hangi ürünler gümrükte kalır. Yurtdışı Ürün Limiti

Gibi konulara değineceğiz lütfen takip edin…

 

Çin Alışveriş Siteleri Çin alışveriş siteleri Çin Alışveriş Siteleri 11 300x90

Çin Alışveriş Siteleri