Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com

Yurtdışı Alışveriş yurtdışı alışveriş Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com BuyinCoinsTR

Merhaba Arkadaşlar, Bugünkü yazımızda sizlere yurtdışı alışveriş denince akla ilk gelen en güvenilir Çin menşeli online alışveriş sitesi BuyinCoins.com’dan bahsedeceğiz.

Daha önceki konularımızda sizlere farklı farklı sitelerden bahsetme imkanımız olmuştu. BuyinCoins.com da bahsettiğimiz diğer siteler gibi yurtdışından alışveriş imkanı sunan ve stoktan satış yapan bir site. Diğer sitelerden farklı olarak daha uygun fiyatlara sahip olduğu da söylenebilir. Türkiye için ücretsiz kargo imkanı sunması bizim gibi kullanıcılar için vazgeçilmez sitelerden biri olmasını sağlıyor. Teknoloji, Takı, Telefon, Tablet, Aksesular, Giyim gibi diğer her tür ürün çeşidinin de yer aldığı oldukça kapsamlı ve tüketici odaklı tam bir alışveriş portalı.

Buyincoins sisteminde kredi kartı ile ödeme kolaylığı mevcut olduğu gibi, dünyaca güvenilirliği kabul edilmiş Paypal ödeme sistemi de tabii ki mevcut. Ürün sayfalarında daha önce alışveriş yapan kişilerin yorumlarından faydalanarak ürünler hakkında az çok bilgiye sahip olabiliyorsunuz.

Yurtdışı Alışveriş yurtdışı alışveriş Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com BiC Konu G  rsel

Yurtdışı Alışveriş

 

BuyinCoins.com Ne Kadar Güvenilir?

Hepinizden bu soruyu duyar gibiyim. Buyincoins.com; Aliexpress ya da Ebay gibi kullanıcıların satış yaptıkları bir platform değil. Yani Türkiye’den örnek vermek gerekirse, Gittigidiyor’dan ürün almak için 40 takla atılır, hangi satıcı güvenilir hangisi değil diye şüpheye düşülürdü. Ancak Hepsiburada bir online mağaza olduğu için güvenerek direkt alışveriş yapılabilir. Buyincoins.com da aynı Hepsiburada mantığı ile çalışır.

Kendisi bir online mağaza olduğu için, merkezi satış sistemi mevcuttur ve ürünleri bizzat kendi stoklarından temin edilmektedir. Bu sebeple bu siteden yapacağınız alışverişlerde hiç bir güven sorunu yaşamazsınız.

 

Pekiyi ya Kargo?…

Sitenin Türkiye için belirtilen teslim süresi 14-21 iş günüdür. Ancak kimi zaman daha geç teslimler ve postadan kaynaklı gecikmeler de söz konusu olabilir. Buyincoins, 20 Dolar üzeri siparişlerde size ücretsiz takipli gönderi imkanı da sunuyor.

Yurtdışı Alışveriş yurtdışı alışveriş Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com BuyinCoinsTR

Yurtdışı Alışveriş

BUYİNCOİNS.COM FARKI “TÜRKÇE” DESTEK!

Buyincoins en büyük farkını ise resmi Facebook sayfasından Türk takipçilerine sunduğu “Türkçe” destek, indirim, oyun ve kampanyalar ile gösteriyor. Ayrıca sitenin dil seçenekleri menüsünden tercihinizi yaparak siteyi tamamen Türkçe olarak da kullanabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

BuyinCoins.com Türkiye Facebook Sayfası:  https://www.Facebook.com/BuyinCoinsTR

Beğenin, takipte kalın ve fırsatları yakalayın… Yurtdışı Alışveriş

Yurtdışı Alışveriş yurtdışı alışveriş Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com BiC Logo

Yurtdışı Alışveriş

Daha Bitmedi! TÜRKÇE Destek Sitemiz Üzerinde de Devam Ediyor…

Sizler için açtığımız bu konu altında, Buyincoins.com yetkilisi, siz değerli ziyaretçilerimize ücretsiz Türkçe destek de sunacak. Bu başlık altında merak ettikleriniz ve sorularınızı yanıtlayacaklar. Gerek kargo ve ithalat konusunda gerek gümrük vb. diğer konularda ben de sizlere elimden geldiği gibi yine yardımcı olmaya devam edeceğim.

bg yurtdışı alışveriş Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com bg

BİLGEDEFTERİ.COM Üzerinden Üyelik Alımlarında Anında Ekstra %5 İndirim!!!

Yurtdışı alışveriş konusunda oldukça kapsamlı ve müşteri odaklı çalışan BuyinCoins.com bilgedefteri.net üzerinden üye olan her kullanıcıya tüm ürünlerde geçerli ek %5 İndirim imkanı sunuyor.

Sizler de aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak bilgedefteri.net referansı ile üye olabilir ve bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan resime tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi BU LİNK üzerinden de üye olarak %5 indirim kazanabilirsiniz.

http://bicpay.buyincoins.com/site/register?l=

Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com yurtdışı alışveriş Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com Bilgedefteri

Yurtdışı Alışveriş BuyinCoins.com

Selametle… Keyifli Alışverişler…