Cani Koca 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Vurdu

Cani Koca 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Vurdu Cani Koca 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Vurdu Cani Koca 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Vurdu 7 aylik hamile esini av tufegiyle oldurup int 3 8551954 o

Muğla’da yaşayan Ercan Durmaz isimli katil, 7 aylık ikiz bebeğe hamile karasını av tüfeğiyle öldürdü ve daha sonra intihar etti.

Muğla ilinin Seydikemer ilçesinde 31 yaşındaki katil Ercan Durmaz, kayınpederinin evine ziyaret amaçlı gitti ve 7 aylık ikiz bebeğe hamile olan eşini başından vurarak öldürdü.

HER ŞEY NORMALDİ

Eşi ile birlikte kayınpederini ziyarete giden Ercan Durmaz, normal bir şekilde ziyaret ettiği kayınpederinin evinde otururken eşi ile bir anda bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştı. Tartışma esnasında eşi ile birlikte diğer odaya geçen koca burada eşini av tüfeğiyle başından vurarak öldürdü. Aynı tüfeği bu sefer kendi başına dayadı ve intihar etti. Odadan gelen silah sesleri üzerine kayınpederi hemen odaya koştu ve acı manzara ile karşılaştı. Damadı ve kızı kanlar içinde yerde yatıyordu hemen 112 acil servise ve jandarmaya haber verdi.

[ads1]

BEBEKLER YAŞAMINI YİTİRDİ

Aşçı olan Ercan Durmaz’ın ilk bilgilere göre herhangi bir maddi bir sıkıntısının olmadığı ve çok sık kavga etmedikleri öğrenildi. Feci olay sonucu Ercan Durmaz ile eşi Nezahat Durmaz ve karnındaki ikiz bebekleri yaşamını yitirdi.

7-aylik-hamile-esini-av-tufegiyle-oldurup-int-5-8551954_o Cani Koca 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Vurdu Cani Koca 7 Aylık Hamile Eşini Av Tüfeğiyle Vurdu 7 aylik hamile esini av tufegiyle oldurup int 5 8551954 o