Apple’ın Yeni MacBook Pro Modellerinin Fiyatları!

apple'ın yeni macbook pro modellerinin fiyatları! Apple’ın Yeni MacBook Pro Modellerinin Fiyatları! MacBook Pro 2016 Performance

Apple tanıtımları ara vermeden devam ederken kullanıcılarla tanıştırılan yeni MacBook Pro modelleri dikkatleri üzerine topladı. Yakın bir zamanda raflarda yerini alması beklenen MacBook Pro’ların fiyatları ve içeriklerine dair detayları haberimizde.

Merakla takip edilen Apple Hello Again etkinliği gerçekleştirildi ve yeni MacBook Pro modelleri görücüye çıktı. Bir tanesi 13 inç diğeri 15 inç boyutunda olan dizüstü bilgisayar modellerinin aralarında Touch Bar ile Touch ID’nin olduğu diğer özellikleri de beğenildi.

Tanıtımı yapılan temel MacBook Pro’lardan bir tanesi 13 inç ve aynı zamanda 2.0 GHz işlemci ile 256 GB depolama alanıyla beraber geliyor. Ayrıca Touch Bar ile Touch ID özellikleri de içerisinde mevcut. Fiyat kısmı ise yoruma açık: 5 bin 999 TL.

148741-1280 apple'ın yeni macbook pro modellerinin fiyatları! Apple’ın Yeni MacBook Pro Modellerinin Fiyatları! 148741 1280 1024x609

Gelelim bir diğer MacBook Pro modeline. Yine 13 inç olan bu modelde de Touch Bar ve Touch ID özelliklerine yer verilmiş. Bunların yanı sıra 2.9 GHz işlemci, 512 GB’da depolama alanı tercih edilmiş. Fiyat kısmına geldiğimizde ise etiketinin 7 bin 899 TL olduğunu görüyoruz.

Apple tanıtımında kendine yer edinen 15 inç boyutundaki MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarında kullanıcılar için seçenekler ikiye ayrılmış durumda. Bir önceki paragrafta yazdığımız modeller gibi yine Touch Bar ile Touch ID özelliklerini bünyesinde barındırıyor. İşlemci bölümünde bir tanesi 2.6 GHz’e sahip ve 256 GB depolama ile gelecek. Etiketinde de 9 bin 499 TL yazıyor. Diğer modelde 2.7 GHz işlemci yer alırken 512 GB depolama alanına sahip olduğunu görüyoruz. Fiyatı da buna bağlı olarak 11 bin 99 TL olarak belirlenmiş.

Elbette sahiplerinin bilgisayarları kişiselleştirerek yüksek bir fiyata daha iyi bir model elde etmesi mümkün. Bunun için bir miktar daha harcama yapmaları gerekecek.

Apple tarafından Hello Again etkinliğinde tanıtılan MacBook Pro modellerinin kısa süre içinde kullanıcılarla buluşması bekleniyor.